Ļaunprātīga dedzināšana? Pirms ugunsgrēka kaimiņi dzird lamāšanos un pie ēkas logiem pamana aizdomīgu vīrieti

Pievienot komentāru
Ļaunprātīga dedzināšana? Pirms ugunsgrēka kaimiņi dzird lamāšanos un pie ēkas logiem pamana aizdomīgu vīrieti

Rīgā, Krustpils ielā, liesmas nopostījušas kādas ģimenes mitekli, un vietējie pieļauj, ka notikušais varētu nebūt nelaimes gadījums.

Laikā, kamēr visā valstī pārbaudītas trauksmes sirēnas, Krustpils ielas 75. nama un tuvējo māju iedzīvotājiem mācību trauksme izvērtusies par pavisam īstu krīzes situāciju.

“Es tikai ieraudzīju, ka… No sākuma nodomājām, ka migla, un tikai tad sapratām, ka tas ir ugunsgrēks. Izskrējām ārā. Paši nesaprotam, kas notiek. Gaidām,” stāsta vietējā iedzīvotāja.

Neilgi pēc tam, kad aculiecinieki par notikušo ziņojuši 112, notikuma vietā viens pēc otra ieradušies ugunsdzēsēji, policisti un mediķi. Atklājies, ka deg viens no pirmā stāva dzīvokļiem, kurā mitinājusies kāda jauna ģimene.

Turpat notikuma vietā darbojās arī Valsts policijas darbinieki. Iespējams, ka šajā gadījumā inspektoriem būs vairāk darba nekā citās, līdzīgu notikumu vietās, jo vairāki vietējie izsaka aizdomas, ka notikušais nav nejaušība. Kāds neilgi pirms ugunsgrēka dzirdējis skaļu lamāšanos, kāds cits pie dzīvokļa logiem manījis kādu nepazīstamu cilvēku.

To, vai dzīvoklis tik tiešām izpostīts tīšas dedzināšanas dēļ, izmeklēšanas laikā noskaidros Valsts policijas Ķengaraga iecirkņa darbinieki. Šobrīd ierosināts kriminālprocess un nozīmētas vairākas ekspertīzes.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā