Ļaundari Jelgavā aizdedzina septiņdesmitgadīgas kundzes durvis un aizbēg nepamanīti

Pievienot komentāru

Ļaundarību kādai pensionārei nodarījuši pagaidām nenoskaidroti noziedznieki Jelgavā. Septiņdesmit gadus vecā sieviete naktī attapās pie degošām dzīvokļa durvīm, kuras jau centās nodzēst kaimiņu izsauktie ugunsdzēsēji.

Septiņdesmit gadus veca pensionāre no Jelgavas, sauksim viņu par Natāliju, šodien jūtas pavisam nemierīgi pati savās mājās. Teju visa nakts pavadīta nomodā dēļ kāda ļaundara, kas ap četriem aizdedzināja sievietes dzīvokļa durvis. Pats biedējošakais esot tas, ka Natālijai nav ne mazākās aizdomas, kas un kāpēc to būtu varējis izdarīt.

“Es te viena dzīvoju. Bērni katrs pats par sevi. Es viena. Nezinu, man nav nekādu variantu. Es nevienam neko sliktu neesmu nodarījusi,” raidījumam “Degpunktā” stāsta cietusī.

Natālijas kaimiņi bija pirmie, kas pamanīja notiekošo. Dūmi strauji izplatījās pa kāpņu telpu un ieplūda arī viņu dzīvokļos. Pati pensionāre, par laimi, ar dūmiem nesaindējās.

“Tur bija tādi dūmi, ka cilvēki vēra vaļā logus, bet man nekā nebija. Es gulēju un pamodos tikai tad, kad klauvēja pie durvīm un ienāca ugunsdzēsēji,” stāsta cietusī pensionāre.

Policija cietušajai solīja, ka uzsāktajā izmeklēšanā centīsies noskaidrot gan kā ļaundarība paveikta, gan kas par to ir atbildīgs. Šobrīd sieviete baidās par savu drošību, jo nevar zināt, vai noziedznieki dedzinājuši pirmo dzīvokli, kas pagadījās ceļā, vai arī vēlējās izrēķināties tieši ar Natāliju.