Lai izvairītos no tiesu izpildītājiem, iespējams, aizdedzina dzīvokli

1 komentārs
Lai izvairītos no tiesu izpildītājiem, iespējams, aizdedzina dzīvokli

Šodien rīta pusē pie viena no Ezera ielas namiem piestājuši vairāki auto, tostarp policijas mikroautobuss. Likumsargi devušies talkā tiesu izpildītājiem, kuri bija šeit ieradušies, lai atbrīvotu vienu no otrā stāva dzīvokļiem.

Taču iecerēto tā arī nav izdevies paveikt, jo brīdī, kad atvērušās mitekļa durvis, apkārtējo acīm pavērusies satraucoša aina.

“Bija policija, pārstāvji, visi kam bija jābūt piedalījās. Uzlauza durvis, un, kad tika iekšā, durvis starp virtuvi un istabu bija aizvērtas. Un no turienes nāca dūmi, un mēs ieraudzījām uguns atblāzmu,” stāsta nama iedzīvotāja Nadežda.

Klātesošie sapratuši, ka dzīvoklī izcēlies ugunsgrēks, kuru saviem spēkiem apdzēst nebūs iespējams, un pēc iespējas ātrāk pametuši namu, pirms tam par notiekošo paziņojot kaimiņos mītošajiem. Protams, kāds piezvanījis arī 112.

“Ieradāmies notikuma vietā, redzējām, ka pa logiem nāk dūmi. Mēs nekavējoties reaģējām, devāmies iekšā pārmeklēt dzīvokli. Saņēmām informāciju, ka sieviete jau ir izglābta. Dzīvoklī visu apdzēsām, arī izglābām kaķi,” stāsta VUGD RRP 7. daļas vada komandieris Renārs Silavs.

Ugunsdzēsēju komandieris atzīst, ka šoreiz ļoti paveicies un liesmas apturētas laikus, pirms tās iemetušās jumtā. Gan šī, gan blakus esošās ēkas ir no koka, un uguns šādās būvēs izplatās ārkārtīgi ātri. Kā noskaidrojam Valsts policijā, caur logu izglābtā dzīvokļa saimniece uzreiz pēc paviesošanās neatliekamās palīdzības busiņā nonākusi inspektoru rokās.

“Šobrīd sieviete ir aizturēta, atrodas mūsu iecirknī. Ir uzsākts kriminālprocess par tīšu mantas dedzināšanu, sevišķi bīstamā veidā. Procesa ietvaros mēģināsim skaidrot iemeslus,” norāda VP Ziemeļu iecirkņa priekšnieks Jānis Bārzdainis.