Kuldīgas vecpilsētā ugunsgrēks izposta dzīvojamo ēku

Pievienot komentāru
Kuldīgas vecpilsētā ugunsgrēks izposta dzīvojamo ēku

Postošs ugunsgrēks dienas otrajā pusē izcēlies Kuldīgā. Liesmas plosīja kādas mājas jumtu un draudēja izplatīties uz blakus esošajām celtnēm.

Pēcpusdienā glābēji no Kuldīgas, Aizputes, Dundagas, Liepājas un Sabiles steidzās uz Raiņa ielu 15, kur uguns mēles plosīja privātmāju. Ugunsdzēsējiem darbu apgrūtināja gan laikapstākļi, gan pilsētā notiekošie remondarbi.

“Tika konstatēts, ka deg divu ēku jumti. Viens 90 m², viens 110 m² platībā. Notikuma vietā ir liels vējš, stiprs sadūmojums un izplatīšanās draudi un blakus esošajām ēkām, kā arī saimniecības ēkām. Ja runājam vēl par grūtībām, viens no apgrūtinājumiem ir remontdarbi, kas notiek pilsētā, ir neliels apgrūtinājums ar piekļuvi notikuma vietai,” stāsta VUGD Kurzemes reģ. brigādes komandiera vietnieks Andis Auziņš.

Aptuveni stundas laikā ugunsgrēks lokalizēts un ap četriem dienā likvidēts. Kad glābēji bija savu darbu paveikuši, telpas apsekoja policisti, kuri skaidros nelaimes izcelšanās iemeslus. Notikuma vietā sastaptie ļaudis, kas saimniekoja degušajā ēkā, notikušo komentēt atteicās, bet zināms, ka viņi veiksmīgi nama telpas pameta pašu spēkiem un incidentā nav cietuši.