Kopējā degšanas platība ugunsgrēkā Salaspils pagastā – 2000 kvadrātmetru

2 komentāri
Kopējā degšanas platība ugunsgrēkā Salaspils pagastā – 2000 kvadrātmetru
RŪDOLFS KRIEVIŅŠ, TV3 ZIŅAS

Ugunsdzēsējiem izdevies lokalizēt izcēlušos ugunsgrēku Salaspils pagastā uzņēmuma SIA “ALL recycling” teritorijā, aģentūrai LETA apliecināja dienestā.

Plkst. 15.52 ugunsgrēks lokalizēts un kopējā atkritumu degšanas platība ir 2000 kvadrātmetru.

Patlaban dzēšanas darbi turpinās.

Jau ziņots, ka izsaukumu VUGD saņēma plkst.13.40. Notikuma vietā bija aizdegušies atkritumi un divi traktori.

“Firmas.lv” norādīts, ka uzņēmums nodarbojas ar atkritumu un lūžņu vairumtirdzniecību, kā arī metālu un metāla rūdu vairumtirdzniecību.

Notikuma vietā ieradās 37 ugunsdzēsēji, astoņas autocisternas, vienas autokāpnes.

Apkārtnes iedzīvotājus aicina, jūtot dūmu smaku, aizvērt logus un, ja iespējams, noslēgt ventilāciju.

Valsts vides dienesta (VVD) pārstāve Kristīne Kļaveniece aģentūrai LETA pastāstīja, ka ugunsgrēks izcēlies uzņēmuma “ALL recycling” atkritumu savākšanas laukumā. Notikuma vietā ieradās arī VVD inspektors.

Ugunsgrēks izcēlies neilgi pēc tam, kad pret šo uzņēmumu sākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par elektronisko iekārtu atkritumu apsaimniekošanas prasību neizpildi, pastāstīja Kļaveniece. Patlaban notiek iespējamo pārkāpumu izmeklēšana.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka SIA “ALL recycling” 70% kapitāldaļu pieder Diānai Zaicevai, bet 30% – Denisam Zaicevam.

Uzņēmums 2018.gadā strādājis ar 4 587 476 eiro lielu apgrozījumu, kas ir par 14% vairāk nekā pirms gada, un peļņu audzējis par 20% – līdz 921 962 eiro. Finanšu dati par 2019.gadu vēl nav pieejami, bet norādīts, ka uzņēmumā pērn strādāja 23 cilvēki.