Koka mājā Krāslavas ielā ugunsgrēkā cieta aptuveni 30 kvadrātmetru

0 Komentāru

Rīgā, Maskavas forštatē, 7. oktobrī vienuviet pulcējās teju visi operatīvie dienesti – koka namā bija izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, pastāvēja draudi, ka liesmu ielenkumā atrodas trīs cilvēki, tostarp grūtniece, vēsta “Degpunktā”.

Ceturtdienas, 7. oktobra, pusdienlaikā operatīvo dienesti bija pilnībā bloķējuši satiksmi Krāslavas ielā. Kādā šķietami neapdzīvotā divstāvu koka namā bija izcēlies ugunsgrēks. Ēkas pagalmā “Degpunktā” sastapa divus satrauktus cilvēkus, kuri neslēpa, – piedūmotajās telpās varētu būt viņu paziņas.

Lasi vēl: Pamestā ēkā Maskavas forštatē izcēlies ugunsgrēks

Maksims, kurš pazīst mājas iedzīvotājus

“Trīs cilvēki. Divi puiši un viena meitene. Viņai ir piecpadsmit vai sešpadsmit gadu, un viņa ir stāvoklī. Vēl vakar vakarā mēs te bijām. Vakar es no šejienes aizbraucu. Vakar divus no viņiem – puiku un meiteni – aizvedu uz Iļģuciemu. Viņi brauca pie drauga, bet drauga nebija mājās, un viņi pēc tam man zvanīja, ka ir atgriezušies šeit. Šodien es aizbraucu pie Iļjas uz darbu, bet viņa tur nebija. Mēs ar sievu atbraucām paskatīties, vai viņi ir šeit, jo Iļjam nav telefona. Es speciāli atvedu viņam otru savu SIM karti, lai viņam būtu numurs. Bet, kad atbraucām, jau vēlās dūmi. Pienāca meitene un policijas darbiniece, un rezultātā es vairs nevarēju ielīst tur, jo bija pārāk daudz dūmu.”

Pirmās ugunsdzēsēju apakšvienības, ierodoties notikuma vietā, izsludinājušas paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku, tādēļ dažu minūšu laikā šeit ieradušies tik daudz ugunsdzēsēju, kā mācībās vai kādā liela mēroga katastrofas vietā. Par laimi, šoreiz drīz vien kļuvis skaidrs, ka lielākajai daļai glābēju un mediķu šeit darbiņš neatradīsies. Un arī Maksims uzzinājis, ka var atviegloti uzelpot.

Uzreiz pēc ierašanās notikuma vietā glābēji pārbaudīja, vai telpās iekšā neatrodas cilvēki. Dega aptuveni 30 kvadrātmetru platība, taču, tā kā tuvumā bija ugunsdzēsības hidrants, īsā laika posmā izdevās koncentrēt resursus un lokalizēt ugunsgrēku.

Degšana bija sākusies vienā no dzīvokļa istabām. Zināms, ka mājā dzīvojuši cilvēki, līdz ar to tikpat labi tajā varēja uzturēties bezpajumtnieki, tāpēc grūti spriest par degšanas cēloni, to skaidros Valsts policija.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Salaspilī satiksmes negadījumā auto apmet kūleni

Ugunsgrēks iznīcina ģimenes māju Daugavpilī

Vimbukrogā "Porsche" automašīnas vadītājs izbraukā puķu dobi

Vīrietis Rīgā "izdaiļo" tuneļa sienu ar grafiti un iemet skrejriteni Daugavā

Valmierā divi Rumānijas valstspiederīgie centušies apzagt LMT veikalu

Rīgā policijas suns pie autovadītāja atrod narkotikas

Elejā pensionāre iespējams tīši izraisījusi dzīvoklī ugunsgrēku

Divu bērnu ģimene ugunsgrēkā zaudē mājvietu