Klaidonis pārkurina krāsni un izraisa ugunsgrēku neapdzīvotā ēkā Rīgā

0 Komentāru
Klaidonis pārkurina krāsni un izraisa ugunsgrēku neapdzīvotā ēkā Rīgā
EKRĀNUZŅĒMUMS

Teju trīs stundas Rīgas ugunsdzēsēji veltījuši, lai savaldītu liesmas, kas izcēlušās kādā neapsaimniekotā namā Bauskas ielā. Celtne degusi pilnā 70 kvadrātmetru platībā, un pastāvējuši uguns izplatīšanās draudi.

Pagājušajā naktī ugunsdzēsēji dabūjuši kārtīgi papulēties, dzēšot pamestu koka ēku Rīgā, Mazajā Bauskas ielā. Divstāvu graustā, kas oficiāli neskaitās apdzīvots, saimniekojuši klaidoņi, kas, visticamāk, arī izraisījuši postažu.

“Pirmajā stāvā krāsns tika par daudz uzkurināta, tāpēc sāka degt,” zina stāstīt mājas kaimiņš Oļegs.

No krāsns liesmas pārmetušās uz sadzīves mantām un izplatījušās pa visu dzīvokli, kāpņu telpu un bēniņiem. Ugunsdzēsēji pārmeklējuši istabas, taču nevienu nav atraduši. Drošības labad operatīvie dienesti pieņēmuši lēmumu uz neilgu laiku slēgt automašīnu un satiksmi Bauskas ielas 144. nama apkaimē.

“Liesmas bija augstāk nekā dzīvoklis. Tā taču koka māja,” saka kaimiņš.

Nedaudz vēlāk atklājies, kā nelaimes izcelšanās brīdī telpās tomēr atradies kāds klaidonis, kas paspējis paša spēkiem izkļūt no mājas, vēl pirms adresē ieradušies ugunsdzēsēji. Visticamāk, satraukumā viņš sākotnēji aizmucis no notikuma vietas, taču brīdī vēlāk tomēr izdomājis atgriezties. Puskailais vīrietis, kas bija ar apdegušām rokām, kājām un galvu, uzreiz pievērsis dienestu uzmanību un pavadīts līdz neatliekamas medicīniskas palīdzības dienesta auto. Ugunsdzēsēji darbus pabeiguši īsi pirms pulksten vieniem naktī. Otrdien Bauskas ielā jau ieradusies nama saimniece, kas pieņēmusi lēmumu par turpmāko grausta likteni, un, visticamāk, pavisam drīz klaidoņiem būs jāmeklē cita pajumte.

0 Komentāru