Komentāri

Lāčplēša ielu otrdien bija bloķējusi ugunsdzēsēju tehnika, jo 58. namā, kas sen jau ir neapdzīvots, izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Koka māja lielā ātrumā nodega tik tālu, ka no tās gandrīz nekas nav palicis pāri.

Otrdienas pēcpusdienā Rīgas centrā sākās satiksmes haoss, kas beidzās tikai pirms neilga brīža, kad Lāčplēša ielā tika apdzēsts ugunsgrēks kādā neapdzīvotā koka mājā. Jau no paša sākuma aculieciniekiem bijis skaidrs, ka “ziepes” būs lielas.

Foto: ugunsgrēks Lāčplēša ielā

Kāds uz vietas sastaptais vīrietis pieļauj divus ugunsgrēka cēloņus – neapdomīgus bezpajumtniekus vai arī ļaunprātīgu dedzināšanu. “Izskatās gan, ka speciāli. “Bomzis” nekad tik perfekti neaizdedzinātu,” domā vīrietis.

Turklāt pamestajā ēkā jau sen nav nekādas komunikācijas, kas dotu iespēju izvirzīt vēl vienu versiju par aizdegšanos, saistītu ar elektrības īssavienojumu. Glābēji saka, – šis ugunsgrēks bija patiešām iespaidīgs, tomēr ne tik liels, lai būtu jāuztraucas, ka Rīgas ugunsdzēsēji ar to netiks galā. Cietušo ugunsgrēkā nav. Kopumā ēka izdegusi 375 kvadrātmetru lielā platībā.

Lasi vēl