Kandavā ugunsgrēkā cietusī ģimene saņēmusi jau lielu atbalstu, bet ar to vēl nepietiks

0 Komentāru

Ģimene no Kandavas, kas ugunsgrēkā zaudēja tikko renovēto māju, vakar, 20. jūlijā, un šodien pēc ”Degpunktā” pārraidītā sižeta no līdzcilvēkiem saņēmusi lielu atbalstu. Tas dod cerību, ka cietušajiem nebūs jāizšķiras par labu darbam ārzemēs, lai atkal sapelnītu naudu pajumtei.

Tukšums un neziņa par nākotni – tā situāciju pēc ugunsgrēka raksturoja divu mazu bērnu tēvs un ģimenes galva Vadims, kurš piecus gadus bija centies renovēt un līdz galam uzbūvēt ģimenei pajumti.

Stāsts no Kandavas uzrunāja daudzus, un šodien ugunsgrēkā cietušajiem palīdzīgu roku vismaz krāsmatu likvidēšanā gatavi sniegt jau vairāki atsaucīgi cilvēki. Nevienaldzīgi bijuši arī naudas līdzekļu ziedotāji, zvanot uz maksas tālruņiem.

“Pašreiz ir saziedoti 2622,38 eiro, kas, protams, ir ļoti labi, bet mēs gribētu palīdzēt šai ģimenei, lai viņi varētu atgūt savu māju vai uzlikt moduļu māju vai vagoniņu. Pa šo saziedoto naudu tās lietas nevar izdarīt. Cik mēs noprotam, cilvēks pats prot daudz lietas izdarīt, un tas ir ļoti labi. Pa šo naudu viņš varēs iegādāties vismaz kādus materiālus. Cik mums zināms, viņam šobrīd kāds jau sniedz palīdzību novākt gruvešus. Tālāk viss ir mūsu rokās, lai palīdzētu šai ģimenei,” aicina fonda “Pēc ugunsgrēka” pārstāvis Artūrs Hroļenko.

Biedrība pēc ugunsgrēka sola, ka vēl vairākas dienas būs atvērti labdarības tālruņi ugunsgrēkā cietušo atbalstīšanai. Zvanot pa tālruni 90203909, jūs dāvināsiet ģimenei no Kandavas 1,50 eiro. 4,27 eiro ar vienu zvanu iespējams noziedot, zvanot pa numuru 90006860.

0 Komentāru