Kamēr sievas nav mājās, vīrs gandrīz nodedzina dzīvokli

Komentāri

Kārtējais nenodzēstais izsmēķis pakļauj briesmām cilvēku dzīvības. Kāpēc nedrīkst smēķēt iekštelpās un būtiski ir ievērot ugunsdrošības noteikumus?

Kamēr sieva izgājusi no mājām, vīrs gandrīz nodedzina dzīvokli. Tā vakar pēcpusdienā gadījās kādam 49 gadus vecam kungam Jaunjelgavā. Pateicoties kaimiņiem un glābēju operatīvajam darbam, ugunsgrēks, kas izcēlies ģimenes dzīvoklī, tika veiksmīgi likvidēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izskatās, ka savā dabīgajā krāsā palicis un no sodrējiem paglābies vien kaķis, kas tup uz mājas lieveņa. Šodien uguns skartais dzīvoklis atbrīvots no bojātajām mēbelēm un dzīvokļa īpašnieki devušies pastaigā, atstājot vaļā logus, lai izvēdinātu telpas.

Par laimi, arī pats vaininieks, pamanot liesmas, no dzīvokļa esot izkļuvis bez citu palīdzības, bet kāda cita kaimiņiene bažījas, ka viss varēja beigties daudz ļaunāk.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl