Kalngalē liesmas izposta privātmāju! Saimnieki nonāk slimnīcā

Pievienot komentāru
Kalngalē liesmas izposta privātmāju! Saimnieki nonāk slimnīcā

Pirmdien, 18. decembrī, Kalngalē kādas privātmājas iedzīvotāji pārliecinājās, ka labi kaimiņi ir zelta vērtē. Kad ēkā izcēlās ugunsgrēks, vietējie nevilcinoties steidza palīgā.

Kalngalē starp daudzajām vasarnīcām slejas pa kādai kārtīgai ziemas mājai, un pastāvīgie iedzīvotāji ir tie, kas lielākoties atbild par drošību un kārtību ciematā, līdz pavasarī atgriezīsies atpūtnieki. Un īsi pirms pusnakts vietējie arī pamanīja kāda kaimiņa mājā sākušos ugunsgrēku.

Lilija
dzīvo kaimiņos

Jāpateicas sunim, vīrs jau bija nolicies gulēt, bet suns sāka nervozēt, skraidīt šurpu turpu un riet pie durvīm. Es sāku pievērst uzmanību.

Kaimiņiene vēl stāsta, ka kāds jau pirms tam paguva izsaukt glābējus, taču noteikti ne mājas saimnieki, jo vīrietis un viņa mamma – pensionāre – pamatīgi saindējās ar dūmiem.

Lilija
dzīvo kaimiņos

Stāvēja kādas četras mašīnas, man kaimiņi piezvanīja, viņi vēl negulēja un nodomāja, ka vispār Jaungada eglīte mirgo, jo no viņu logiem ir slikta redzamība.

Sieviete vēl piebilst, ja būs nepieciešamība, iespēju robežās kaimiņiem tiks sniegta palīdzība, varbūt pat piedāvās naktsmājas. Telpu vēdināšana un remonts noteikti prasīs kādu laiku, jo dūmu mutuļi skāra teju visas istabas.

Lilija
dzīvo kaimiņos

Dega gan pirmais, gan otrais stāvs, bet, galvenokārt, tomēr otrais, jo viņi griestus lauza.

Par ugunsgrēka iemesliem versiju nav daudz – vai nu kaut kas noticis ar apkuri, kaut gan kurināts tiekot ar gāzi, līdz ar to atklāta ugunsbīstamība nav tik liela, vai arī noticis elektrības īssavienojums. Pēdējā versija šķiet ticamāka, jo liesmas sākušās kādā stūrī starp pirmā un otrā stāva kāpnēm.