Komentāri
Kaķeniekos pie Liepājas šosejas izcēlies ugunsgrēks veikala “Mini Top” piebūvē. Aculiecinieka video!
Foto: Ekrānuzņēmums no aculiecinieka video

Otrdienas rītā Kaķeniekos veikala piebūvē izcēlies ugunsgrēks, Skaties.lv noskaidroja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Aculiecinieku uzņemtajā video materiālā redzams, ka ugunsgrēks izcēlies Liepājas šosejas malā esošajā veikala “Mini Top” piebūvē un virs ēkas pacēlies liels dūmu mākonis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā telefonsarunā pastāstīja VUGD pārstāve Inta Šaboha, izsaukums saņemts plkst. 8.13 un, ierodoties tur, ugunsdzēsēji konstatēja, ka ēka deg ar atklātu liesmu. Plkst. 10.15 ugunsgrēku ir izdevies lokalizēt, taču notikuma vietā joprojām strādā atbildīgie dienesti. Kopējā degšanas platība sasniedz vairāk nekā 150 kvadrātmetru.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl