Kaimiņš aizdedzina savu dīvānu; no nelaimes visus paglābj automātiskā ugunsaizsardzības sistēma

Komentāri

Zanda dzīvo daudzdzīvokļu mājas 12. stāvā Vangažu ielā, un tikai piektdien sieviete uzzināja, ka ceturtdien no rīta pirmā stāva kaimiņš aizdedzinājis savu dīvānu.

Sieviete atzīst, ka mājā uzstādītā ugunsaizsardzības sistēma mazina satraukumu par neapdomīgu blakus dzīvojošo cilvēku rīcību, un šoreiz pat ļāvusi notiekošajam ēkā nepievērst lielu vērību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Dzīvoklī, kurā izcēlās ugunsgrēks, dzīvo 52 gadus vecs vīrietis, kurš saviem spēkiem izkļuva no piedūmotās telpas pirms glābēju ierašanās. Kungam sniegta medicīniskā palīdzība, bet kaimiņienes zina stāstīt, ka ar vīrieti viss kārtībā un viņš jau atsācis savu ierasto dzīves ritmu.

Tāpat ugunsgrēks Rīgā, Vangažu ielā, ir pierādījums tam, ka automātiskas ugunsaizsardzības sistēmas uzstādīšana spēj laikus brīdināt par nelaimi ēkā un dod glābējiem iespēju ierobežot liesmu izplatīšanos pirms nodarīts pamatīgs kaitējums.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl