Komentāri

Kaimiņiene aiz labas sirds ielaida šķūnīšos klaidoņus, un tagad 12 dzīvokļu iedzīvotāji palikuši bez malkas, riteņiem, dārza piederumiem un citām mantām.

Pirmdien darba dienas beigās netālu no VEF teritorijas Rīgā, Starta ielā, aizdegās šķūņi un dūmi bija manāmi pat pa Brīvības ielu braucošajiem šoferiem. Glābēji no Čiekurkalna depo atsteidzās dzēst liesmas, taču neko daudz vairs glābt nebija iespējams. Izdega 140 kvadrātmetru, un glābēji ar visiem spēkiem centušies novērst arī sprādziena draudus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka notikušais ir saistīts ar neuzmanīgu rīcību ar uguni, kas robežojas ar nolaidību vai pat ļaunprātību. Šķūnītī kāda kaimiņiene reiz ielaidusi pasildīties klaidoņus, kuri tur apmetušies uz pastāvīgu dzīvi.

“Es ar viņu rājos, jo viņa atdeva savu šķūni bezpajumtniekiem. Es teicu, ka man bail viņiem iet garām. Mums ir 12 dzīvokļi un 12 šķūņi. Viņa pateica, lai padzīvo. Es piekritu, bet teicu, ka man bail tur iet – dzeršana, uzdzīve! Es saprotu, man viņus cilvēcīgi žēl, bet kurš man tagad to visu…” neapmierināta ir vietējā iedzīvotāja.

Turpat netālu no ugunsgrēka vietas viens no klaidoņiem piesēdis vēro apkārt notiekošo traci. Vīrietis savu saistību ar postažu noliedz. Viņa galvenās rūpes – kā darba dienas vidū turpināt uzdzīvi.

Pēc neoficiālas informācijas policisti pārbauda divu klaidoņu saistību ar notikušo ugunsgrēku, bet, pat ja izdosies to pierādīt, diemžēl mājas īpašniekiem pašiem vien šķūnīši būs jāatjauno par savu naudu, jo no bezpajumtniekiem piedzīt gluži vienkārši nav ko.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl