“Kaili cilvēki uz ielas!” No Līvu akvaparka evakuēti vairāki simti apmeklētāju

77 komentāri
“Kaili cilvēki uz ielas!” No Līvu akvaparka evakuēti vairāki simti apmeklētāju
ALBERTS ZIEMELIS, TWITTER / BREAKING, TWITTER

Sestdien plkst. 12.25 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Līvu akvaparku Jūrmalā, jo no piecstāvu ēkas bija jūtams sadūmojums.

Ierodoties notikuma vietā tika konstatēts, ka ēkas pirmajā stāvā bija deguši elektrības vadi viena kvadrātmetra platībā, kurus darbinieki nodzēsa saviem spēkiem.

No ēkas tika evakuēti apmēram 600 apmeklētāji un 30 darbinieki.

Plkst. 13.32 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza.

TOP komentāri

 • Ivetta Tamane
  +12 +12 0

  Ivetta Tamane

  Labāk nosaluši, nekā miruši. Labi vien ir, ka prot un var evakuēt apmeklētajus. Par to jābūt priecīgiem nevis dusmīgiem.
 • K
  +9 +8 -1

  K

  Ja nemaldos tad pagājušogad arī bija evakuācija. Mēs tur arī bijām, lai gan izmantojām lielāko daļu laika, mēs paprasijām vai nevaram saņemt naudu atpakaļ, lai kompensētu to, ka mēs 3 h nostāvējām ārā. Viņi piekrita, taču piedāvāja arī citu variantu, dabūt biļetes attiecīgi tās vērtībā. Vajadzēja viņiem rakstīt pieprasījumu dokumenta formātā.( īsti nezinu kā to definēt). Viss tika atgriezts, viss bija kārtībā. Ceru, ka šis līdzēja..
 • Элина Мур
  +7 +7 0

  Элина Мур

  На улице так холодно , бедные люди- особенно детки 😞

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl