“Kāds tomēr pielika savu roku.” Purvciemā pagalmā naktī sadeg “BMW”

Pievienot komentāru
“Kāds tomēr pielika savu roku.” Purvciemā pagalmā naktī sadeg “BMW”
EKRĀNUZŅĒNUMS

Nepatīkams pārsteigums naktī piemeklējis kādu “BMW” automašīnas īpašnieku Rīgā, Purvciemā. Spēkratam kaut kas aizdegās motora nodalījumā. Neatkarīgi no tā, ka atbildīgie dienesti izsaukti laikus, izglābt automašīnu neizdevās.

Naktī uz ceturtdienu ap plkst. 2.30 pamodināja savādi trokšņi no Augusta Deglava ielas 57. nama pagalma puses. Vīrietis piegāja pie loga un atskārta, ka deg kaimiņa automašīna.

“Tieši mēs arī izsaucam ugunsdzēsējus. Apmēram septiņu minūšu laikā viņi atbrauca. Salīdzinoši ātri arī nodzēsa. Bija daudz dūmu, daudz uguns, bet viņi ugunsgrēku savaldīja,” stāsta Pāvels.

Profesionāli rīkojoties, glābēji nosargāja blakus stāvošos spēkratus, taču degušajam “BMW” uguns mēles paspēja nodarīt būtiskus bojājumus, auto ir norakstāms: “(DP: Automašīnas īpašnieks šajā mājā arī dzīvo?) Jā, dzīvo šeit, kaimiņu mājā. Pie dzīvokļa logiem automašīnu nolika. (Vai jums ir aizdomas, kādēļ aizdegās? Kaut kas ar tehnisko stāvokli saistāms vai ar ko citu?) Nav ne mazākās nojausmas. Diez vai pati no sevis aizdegās. Es domāju, ka kāds tomēr “palīdzēja”, pielika savu roku.”

Policija šobrīd norāda, ka visu apstākļu noskaidrošana vēl nav pabeigta un par precīziem aizdegšanās iemesliem spriest ir pāragri, taču likumsargiem pašreiz nav aizdomas par ļaunprātīgu dedzināšanu.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā