Kāds remontstrādnieks gandrīz nosvilina dzīvokli Ķekavā

1 komentārs

Pašvaldības policijas darbinieku palīdzību cilvēki meklē ne vien, lai tiktu galā arī sadzīviskām likstām un kārtību uz ielas, bet arī gadījumos, ja nepieciešams apdzēst liesmas. Pagājušās nedēļas izskaņā Ķekavas novada pašvaldības policijas dežūrdaļā ieradās kāds satraukts vietējais iedzīvotājs, kas bija pamanījis, ka blakus mājās izcēlies ugunsgrēks.

Kā noskaidrojās pēc tam, kad dzīvoklī ieradās pašvaldības policija, kuras darbiniekiem nācās piestrādāt arī par ugunsdzēsējiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus ar iejušanos ugunsdzēsēju lomā, policijas darbinieki ar kaimiņu palīdzību sazvanīja dzīvokļa īpašnieku. Maigi sakot, viņš bija nepatīkami pārsteigts par šādu incidentu.

Vīrietis dzīvokli uzticēja kādam savam radiniekam, kurš tajā veica remondarbus. Acīmredzot, remonts tovakar palicis otrajā plānā pēc izklaidēm.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl