Kāds remontstrādnieks gandrīz nosvilina dzīvokli Ķekavā

1 komentārs

Pašvaldības policijas darbinieku palīdzību cilvēki meklē ne vien, lai tiktu galā arī sadzīviskām likstām un kārtību uz ielas, bet arī gadījumos, ja nepieciešams apdzēst liesmas. Pagājušās nedēļas izskaņā Ķekavas novada pašvaldības policijas dežūrdaļā ieradās kāds satraukts vietējais iedzīvotājs, kas bija pamanījis, ka blakus mājās izcēlies ugunsgrēks.

Kā noskaidrojās pēc tam, kad dzīvoklī ieradās pašvaldības policija, kuras darbiniekiem nācās piestrādāt arī par ugunsdzēsējiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus ar iejušanos ugunsdzēsēju lomā, policijas darbinieki ar kaimiņu palīdzību sazvanīja dzīvokļa īpašnieku. Maigi sakot, viņš bija nepatīkami pārsteigts par šādu incidentu.

Vīrietis dzīvokli uzticēja kādam savam radiniekam, kurš tajā veica remondarbus. Acīmredzot, remonts tovakar palicis otrajā plānā pēc izklaidēm.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl