Kāds kungs gados gūst pēdu apdegumus visai “interesantā” veidā

Komentāri

Apdegumus var gūt dažnedažādākajos veidos. Piemēram, uzkāpjot uz karstas krāsns un apsvilinot pēdas. Tieši tā izdarīja kāds kungs Elejas pagastā. Raidījums “Degpunktā” skaidroja, – kas mudināja uz tik neapdomīgu rīcību?

45 gadus vecais Agris šodien turpina svinēt svētkus, cilājot spirtotā dzēriena glāzes un klausoties latviešu mūziku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziesmām var dziedāt līdz ikviens vīrieša kaimiņš, jo Agra dzīvokļa durvis izgāza ugunsdzēsēji, un tas, kas notiek dzīvoklī, ir labi dzirdams visā kāpņu telpā.

Kungs palika bez durvīm, jo vakar ar čībām uzkāpa uz karstas krāsns un guva apdegumus. Tikmēr kaimiņi vien nopūšas un stāsta par vairākiem atgadījumiem, kuros nācies lūgt glābēju palīdzību.

Zinaīda, kaimiņiene:

Garš stāsts. Pirms mēneša viņš tur ievācās. Nopirka dzīvokli, kas tika tirgots. Labs vienistabas dzīvoklis. Viņš ir invalīds un mīl iedzert. Pirms trijām nedēļām bija gadījums, kad viņš nevarēja izkļūt no dzīvokļa. Te gan ugunsdzēsēji, gan “ātrā palīdzība” sabrauca. “Ātrie” aizveda viņu uz psihiatrisko slimnīcu, kur viņš pāris nedēļas pabija un atgriezās. Es nezinu, kas toreiz bija noticis, viņš nevarēja atvērt durvis, lauzās ārā. Mēs te visi bijām savākušies. Viņš meta pa logu ārā mantas, logu bija izsitis, trešo daļu no rāmja. Tālāk piezvanījām, atbrauca viņu savākt un aizveda.

Kad kungs atgriezies mājās, viņš paguvis aizdedzināt spilvenu, un kaimiņiem atkal bija jāzvana ugunsdzēsējiem. Sieviete brīnās, ka Agris vēl ir dzīvs un spēj savārīt nepatikšanas vienu pēc otras.

Foto

Lasi vēl