Komentāri

Vasaras vakara baudīšana un pasēdēšana dārzā kādai ģimenei Ādažos beigusies bēdīgi. Viņi palikuši bez mājām, jo, dodoties gulēt, aizmirsuši nopūst pagalmā izliktās sveces pret insektiem. 

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) izsaukumu saņēmis uz Ādažu pusi, kur Āņu ciematā aizdegusies privātmāja. Kad ugunsdzēsēji ieradās, uguns jau bija paspējusi izplatīties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka pie mājas priekšnama tiešā ēkas tuvumā bijusi atstāta odu svece, tā arī izraisījusi uzliesmojumu. Cilvēki nav cietuši, kopumā no mājas evakuējušies trīs tās iemītnieki.

Aculiecinieki sūdzas, ka ugunsdzēsēji ilgi braukuši uz notikuma vietu, – aptuveni 45 minūtes, taču glābēji to noliedz un norāda, ka izbraukuši no Čiekurkalna Rīgā, taču ugunsgrēka vietā ieradušies 25 minūšu laikā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl