Komentāri

Vasaras vakara baudīšana un pasēdēšana dārzā kādai ģimenei Ādažos beigusies bēdīgi. Viņi palikuši bez mājām, jo, dodoties gulēt, aizmirsuši nopūst pagalmā izliktās sveces pret insektiem. 

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) izsaukumu saņēmis uz Ādažu pusi, kur Āņu ciematā aizdegusies privātmāja. Kad ugunsdzēsēji ieradās, uguns jau bija paspējusi izplatīties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka pie mājas priekšnama tiešā ēkas tuvumā bijusi atstāta odu svece, tā arī izraisījusi uzliesmojumu. Cilvēki nav cietuši, kopumā no mājas evakuējušies trīs tās iemītnieki.

Aculiecinieki sūdzas, ka ugunsdzēsēji ilgi braukuši uz notikuma vietu, – aptuveni 45 minūtes, taču glābēji to noliedz un norāda, ka izbraukuši no Čiekurkalna Rīgā, taču ugunsgrēka vietā ieradušies 25 minūšu laikā.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl