Komentāri

Vasaras vakara baudīšana un pasēdēšana dārzā kādai ģimenei Ādažos beigusies bēdīgi. Viņi palikuši bez mājām, jo, dodoties gulēt, aizmirsuši nopūst pagalmā izliktās sveces pret insektiem. 

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) izsaukumu saņēmis uz Ādažu pusi, kur Āņu ciematā aizdegusies privātmāja. Kad ugunsdzēsēji ieradās, uguns jau bija paspējusi izplatīties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka pie mājas priekšnama tiešā ēkas tuvumā bijusi atstāta odu svece, tā arī izraisījusi uzliesmojumu. Cilvēki nav cietuši, kopumā no mājas evakuējušies trīs tās iemītnieki.

Aculiecinieki sūdzas, ka ugunsdzēsēji ilgi braukuši uz notikuma vietu, – aptuveni 45 minūtes, taču glābēji to noliedz un norāda, ka izbraukuši no Čiekurkalna Rīgā, taču ugunsgrēka vietā ieradušies 25 minūšu laikā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl