Komentāri

Vasaras vakara baudīšana un pasēdēšana dārzā kādai ģimenei Ādažos beigusies bēdīgi. Viņi palikuši bez mājām, jo, dodoties gulēt, aizmirsuši nopūst pagalmā izliktās sveces pret insektiem. 

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) izsaukumu saņēmis uz Ādažu pusi, kur Āņu ciematā aizdegusies privātmāja. Kad ugunsdzēsēji ieradās, uguns jau bija paspējusi izplatīties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka pie mājas priekšnama tiešā ēkas tuvumā bijusi atstāta odu svece, tā arī izraisījusi uzliesmojumu. Cilvēki nav cietuši, kopumā no mājas evakuējušies trīs tās iemītnieki.

Aculiecinieki sūdzas, ka ugunsdzēsēji ilgi braukuši uz notikuma vietu, – aptuveni 45 minūtes, taču glābēji to noliedz un norāda, ka izbraukuši no Čiekurkalna Rīgā, taču ugunsgrēka vietā ieradušies 25 minūšu laikā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl