2 komentāri

Raidījuma “Degpunktā” komanda saņēmusi kāda satraukta skatītāja vēstuli, kurā tiek izklāstīts par pagājušajā nedēļā piedzīvoto ugunsgrēku.

Vīrieša īpašumā tika aizdedzināti vairāki šķūnīši, radot apdraudējumu apkārt esošajām mājām un bērnudārzam. Par laimi, glābēji liesmas apdzēsa laikus, tomēr īpašuma saimnieks veicis savu izmeklēšanu un vēlas sodīt vainīgos. Viņa rīcībā nonākuši vērtīgi pierādījumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrieša rokās nonācis video materiāls, kurā redzams, kā zēni aizdedzina rozā “Fērbija” rotaļlietu.

Zemes īpašnieka iesūtītā vēstule

2017. gada 4. oktobrī izcēlās ugunsnelaime Rīgā, Artilērijas ielā 39, kā rezultātā nodega vairāki šķūni manā privātīpašumā un uz robežas esošajā kaimiņa īpašumā Artilērijas ielā 37.

Kad bijām paši veikuši izmeklēšanu un ieguvuši video materiālu, kurā ir redzams, ka ir notikusi tīša dedzināšana, ko veicis kāds pagaidām neatpazīts pusaudzis, asistējot citam pusaudzim, abi ar kaimiņu 7. oktobrī vērsāmies ar iesniegumu Valsts policijā.

Ugunsgrēks apdraudēja tuvumā esošo bērnudārzu un senus 1890. un 1900. gadā celtus koka daudzdzīvokļu dzīvojamos namus. Tikai kaut cik laikus pamanīts ugunsnelaimes fakts un ugunsdzēsēju pašaizliedzīgs darbs divu stundu garumā paglāba no daudz postošākas nelaimes.

Video novērošanas kamerā, kas ir uzstādīta manā privātīpašumā ir fiksēts, ka 2017. gada oktobrī četri jaunieši (divi zēni un divas meitenes) plkst 15.19 ieiet manā īpašuma teritorijā un plkst. 15.24 atstāj to.

Video novērošanas kameras ierakstos tik tiešām redzama četru bērnu liela kompānija, kas ieiet sētā un pēc laiciņa dodas prom. Vienam no video redzamajiem zēniem mugurā ir zila jaka, līdzīgi kā puikam, kas aizdedzināja “Fērbiju”. Sakritība vai nē, tieši tajā dienā ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz šo adresi.

Gan zemes īpašnieks, gan raidījums “Degpunktā” sazinājās ar Rīgas 6. vidusskolas direktoru. Viņš klašu audzinātājām ir parādījis video, un neviena no skolotājām bērnus video nav atpazinusi. Direktors kategoriski noliedz, ka tie ir viņa skolas audzēkņi.

TOP komentāri

 • Vitauts Uzvārds ''B.''
  +1 +1 0

  Vitauts Uzvārds ''B.''

  Vecākiem tagad rēķins, par šmurguļa izklaidi ir ~ 3000eur
 • Andris
  0 0 0

  Andris

  Pasakiet tik vēl, ka te nav jāpieaicina "dakteris Bērziņš", un tā , lai kādu nedēļu nevarētu sēdēt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl