Komentāri

Kādā mājā Ķengaragā ventilācijas šahtās regulāri izceļas ugunsgrēks, bet nama pārvaldnieks aizvien neveic preventīvos pasākumus, kas šādu ugunsgrēku varētu novērst. 

12 stāvu māja Bultu ielā 7, Ķengaragā, atrodas tieši blakus Prūšu ielas sociālajai mājai, kur lielais vairums iemītnieku ir narkomāni, alkoholiķi, bijušie un topošie cietumnieki, kas nereti paviesojas blakus mājā, lai kaut ko nozagtu, nolauztu vai aizdedzinātu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms pāris dienām 12 stāvu mājas kāpņu telpā izcēlies ugunsgrēks. Uzliesmojums sācies ventilācijas šahtā, un teju visu dzīvokļu īpašnieki dabūjuši ieelpot kodīgus dūmus. Vainīgo atrast nav izdevies.

Iedzīvotāji saka, – ugunsdzēsēji kārtīgi pielējuši šahtu ar ūdeni, tāpēc dažos dzīvokļos iesūcies mitrums, bet labāk tā, nekā nosmakt dūmos.

Vitālijs
mājas iedzīvotājs

Es trīs reizes rakstīju vēstules, ar mājas pārvaldi runāju, gāju pie ugunsdzēsējiem un rakstīju viņiem. Viņi man pēdējo reizi atbildēja, ka neko nevar izdarīt, ka šajā ventilācijas kanālā ievietoti kabeļi! Ugunsdzēsēji atnāca, pateica, ka tā ir nolaidība. Bet neviens tos neaizvāc, jau daudzi gadi pagājuši, bet neviens to nevar izdarīt.

Mājas pārvalde taisnojas, ka iepriekš problēmai nav pievērsta uzmanība, jo iedzīvotāji neesot kopsapulcē izteikuši vēlmi kaut ko darīt ar ventilācijas šahtu. Tagad problēma tikšot aktualizēta un lemts par slēdzeņu pielikšanu katrai ventilācijas lūkai.

Kas attiecas uz šahtā ieliktajiem vadiem – mājas pārvaldē saka, – to kontrolēt būs grūti, jo daži kabeļoperatori mēdz rīkoties pēc pašu ieskatiem.

Foto: nama iedzīvotāji visai bieži piedzīvo ventilācijas šahtas ugunsgrēku!

Lasi vēl