Kāda nama iedzīvotāji Liepājā piedzīvo vairākus nelāgus ugunsgrēkus; aizdomas par kaimiņu piromānu

Komentāri

Kādas piecstāvu mājas iedzīvotāji Liepājā gada laikā piedzīvojuši vairākus nelāgus ugunsgrēkus. Viņiem ir aizdomas par ļaunprātīgu dedzināšanu, taču pagaidām nav izdevies vaininieku noķert nozieguma izdarīšanas brīdī.

Trešdien, 14. jūnijā, ugunsgrēka sekas nāk izvērtēt vairāki Reiņa meža ielas mājas iedzīvotāji, kam nešķiet, ka trešā stāva noliktava vakar aizdegās tāpat vien. Andrejs stāsta, ka gan skats uz izdegušo telpu, gan pats notikums ir krimināls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noliktavā bojātas vairākas sadzīves mantas, kuras trešajā stāvā dzīvojošie, kam neradās šaubas par telpas drošību jau pēc pirmā ugunsgrēka, tajā bija atkārtoti paglabājuši. Andrejs ir pārliecināts, ka dedzinātājs nav no šīs mājas iedzīvotāju vidus, tomēr citi kaimiņi ir pretējās domās.

Foto: šā nama iedzīvotāji bieži piedzīvo ugunsgrēku!

Ne vien mājas iedzīvotāju, bet arī glābēju labad jācer, ka vaininiekam beidzot būs gana un policijas darbiniekiem izdosies viņu atšifrēt. Ugunsdzēsēji izsaka pārmetumus tiem autovadītājiem, kuri savus transportlīdzekļus nebija novietojuši sētā paredzētajās autostāvvietās, bet gan “noparkojuši” tieši pie mājas. Glābēju transportlīdzekļiem bija problēmas piekļūt pie ēkas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl