Kāda nama iedzīvotāji Liepājā piedzīvo vairākus nelāgus ugunsgrēkus; aizdomas par kaimiņu piromānu

Komentāri

Kādas piecstāvu mājas iedzīvotāji Liepājā gada laikā piedzīvojuši vairākus nelāgus ugunsgrēkus. Viņiem ir aizdomas par ļaunprātīgu dedzināšanu, taču pagaidām nav izdevies vaininieku noķert nozieguma izdarīšanas brīdī.

Trešdien, 14. jūnijā, ugunsgrēka sekas nāk izvērtēt vairāki Reiņa meža ielas mājas iedzīvotāji, kam nešķiet, ka trešā stāva noliktava vakar aizdegās tāpat vien. Andrejs stāsta, ka gan skats uz izdegušo telpu, gan pats notikums ir krimināls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noliktavā bojātas vairākas sadzīves mantas, kuras trešajā stāvā dzīvojošie, kam neradās šaubas par telpas drošību jau pēc pirmā ugunsgrēka, tajā bija atkārtoti paglabājuši. Andrejs ir pārliecināts, ka dedzinātājs nav no šīs mājas iedzīvotāju vidus, tomēr citi kaimiņi ir pretējās domās.

Foto: šā nama iedzīvotāji bieži piedzīvo ugunsgrēku!

Ne vien mājas iedzīvotāju, bet arī glābēju labad jācer, ka vaininiekam beidzot būs gana un policijas darbiniekiem izdosies viņu atšifrēt. Ugunsdzēsēji izsaka pārmetumus tiem autovadītājiem, kuri savus transportlīdzekļus nebija novietojuši sētā paredzētajās autostāvvietās, bet gan “noparkojuši” tieši pie mājas. Glābēju transportlīdzekļiem bija problēmas piekļūt pie ēkas.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl