Kāda jauna, psihiski nelīdzsvarota sieviete jau gadiem ilgi iedveš šausmas vietējiem iedzīvotājiem

0 Komentāru

Kāds gluži vai neticams stāsts no Ogres – kāda jauna sieviete, kuras ģimene ir labi zināma vietējiem policistiem, jau aptuveni desmit gadus terorizē apkārtējos. Viņa spējusi iedzīt šausmās un bailēs pat vietējās sociālās mājas iedzīvotājus, kuri parasti īpaši ne no viena nebaidās.

Ogrēnieši sociālajām mājām Indrānu ielā parasti cenšas iet ar līkumu, jo sastapšanās ar to iemītniekiem varot būt pat bīstama. Taču patiesībā daudzi no šeit mītošajiem ir pilnīgi normāli ļaudis, kuri vienkārši kāda dzīves pavērsiena dēļ ir spiesti šeit mitināties un nevienam pāri nedara. Pārsvarā gadījumu iemesli asinsstindzinošajām leģendām un stāstiem ir saistīti vien ar dažiem, īpašiem indivīdiem.

Šobrīd aktuālākā vietējā ”zvaigzne”, kas spējusi stūrī iedzīt pat kādu raženu vīru, kurš, šķiet, lielu dzīves daļu pavadījis aiz cietuma mūriem, ir kāda 25 gadus veca sieviete, kura šeit mitinās nedaudz vairāk kā gadu.

Šobrīd aktuālākā vietējā ”zvaigzne”, kas spējusi stūrī iedzīt pat kādu raženu vīru, kurš, šķiet, lielu dzīves daļu pavadījis aiz cietuma mūriem, ir kāda 25 gadus veca sieviete, kura šeit mitinās nedaudz vairāk nekā gadu. “Es grasos no šejienes izvākties, šeit nav iespējams dzīvot!” tā raidījumam atzīst vīrietis. Viņš skaidro, ka jaunā sieviete regulāri uzdzīvo, skandalē un trokšņo.

Vīrieša teikto apstiprina arī vairākas kaimiņienes. Traucēšana gan esot mazākais, jo sieviete nereti mēdzot arī palaist rokas. Vienalga, – vai sastapts ir kāds vietējais vai, piemēram, policists.

Vietējie stāsta, ka dažādas šausmas šeit piedzīvotas desmitiem reižu. Kādam aizdedzinātas durvis, cits cietis no tā, ka dusmu uzplūdā sieviete viņam tāpat vien iesitusi. Viena no kaimiņienēm saņēmusi piparu gāzes šalti acīs. Kāda cita atklājusi, ka sieviete cenšoties ieriebt kopējā virtuvē ieslēgusi visus plīts riņķus un cepeškrāsnis un devusies prom. Tomēr šie nav vienīgie vājprāta uzplaiksnījumi. Pēdējie no tiem pieredzēti tikai pirms pāris dienām, kad šurp izsaukti vai visi operatīvie dienesti.

Vietējā pašvaldības policijā raidījums “Degpunktā” uzzina, ka iedzīvotāji tik tiešām neko daudz nepārspīlē. Situācija ir patiesi satraucoša un pēdējo reizi, kolēģi šeit paviesojušies pirms dažām dienām, 25. februārī, kad sieviete vienā vakarā, ar pārdesmit minūšu intervālu divas reizes gaitenī aizdedzinājusi savas drēbes. Pirmajā reizē tās apdzēsis mājā dežūrējošais kārtībnieks.

Kad liesmas veiksmīgi apslāpētas, likumsargi lūguši glābēju palīdzību un kopīgiem spēkiem uzlauztas mitekļa durvis, pēc kā agresīvi noskaņotā sieviete nonākusi mediķu aprūpē, kas savukārt lēmuši, ka sievietei laiks kārtējo reizi paviesoties psihoneiroloģiskajā klīnikā Rīgā. Diemžēl tas ir tikai īslaicīgs risinājums.

0 Komentāru