Komentāri

Otrdienas rītā joprojām turpinās ugunsgrēka likvidēšana nelegālajā izgāztuvē Slokā. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests skaidro, ka dzēšanas darbi iegājuši beigu fāzē, tomēr pagaidām nav zināms, kad tie varētu tikt pabeigti.

Kā “900 sekundēm” norādīja VUGD pārstāve Inta Šaboha, dažās vietās joprojām turpinās gruzdēšana, un, lai novērstu atkātotu aizdegšanos, ugunsdzēsējiem ir jābūt uz vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd notikuma vietā ugunsdzēsēju skaits vairs nav tik liels – tur pārsvarā strādā traktori. VUGD pārstāve atteicās prognozēt, cik ilgs laiks vēl būtu nepieciešams, lai pilnībā likvidētu sekas, tomēr norādīja, ka šobrīd dzēšanas darbi ir iegājuši beigu fāzē.

Jau vēstīts, ka svētdien, 18. jūnijā, notikušais ugunsgrēks Slokā vērtējams kā izteikti bīstams. Pirmo reizi Latvijā ir piešķirta sestā – visaugstākā – bīstamības kategorija.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl