Komentāri

Otrdienas rītā joprojām turpinās ugunsgrēka likvidēšana nelegālajā izgāztuvē Slokā. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests skaidro, ka dzēšanas darbi iegājuši beigu fāzē, tomēr pagaidām nav zināms, kad tie varētu tikt pabeigti.

Kā “900 sekundēm” norādīja VUGD pārstāve Inta Šaboha, dažās vietās joprojām turpinās gruzdēšana, un, lai novērstu atkātotu aizdegšanos, ugunsdzēsējiem ir jābūt uz vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd notikuma vietā ugunsdzēsēju skaits vairs nav tik liels – tur pārsvarā strādā traktori. VUGD pārstāve atteicās prognozēt, cik ilgs laiks vēl būtu nepieciešams, lai pilnībā likvidētu sekas, tomēr norādīja, ka šobrīd dzēšanas darbi ir iegājuši beigu fāzē.

Jau vēstīts, ka svētdien, 18. jūnijā, notikušais ugunsgrēks Slokā vērtējams kā izteikti bīstams. Pirmo reizi Latvijā ir piešķirta sestā – visaugstākā – bīstamības kategorija.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl