Sabiedriskā transporta pieturā Jūrmalā nenoskaidrotos apstākļos aizdegas automašīna

0 Komentāru

7. septembra agrā rītā Emīla Dārziņa ielā, iepretim Ķemeru kūrorta vēsturiskajam centram, kādas vieglās automašīnas vadītājs piestāja autobusa pieturā. Kaut kas nelāgs bija noticis ar viņa transportlīdzekli. Pēc brīža Jūrmalas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma zvanu, ka spēkrats aizdedzies un steidzami nepieciešama palīdzība.

Jūrmalā, uz soliņa autobusa pieturā ”Sanatorija Ķemeri”, sēdēja vairāki cilvēki, kad netālu no viņiem sāka degt vieglā automašīna. Tumšās krāsas spēkrats uzliesmoja priekšpusē, un cilvēki straujiem soļiem atkāpās no ugunsgrēka.

“Šeit tā bija. Tā bija tik liela kā “Golf”. Visa priekšpuse bija sadegusi. Ugunsdzēsēji un policija tur stāvēja. Vairāk mēs neko nezinām,” stāsta vietējā iedzīvotāja.

Arī tuvējo labierīcību dežurante bija atnākusi novērtēt situāciju, jo viņai nebija saprotams, kas spēkratam lika pēkšņi uzliesmot: ”Man pašai interesē. Es pat nevaru iedomāties. Automašīna bija vienkārši apstājusies stāvvietā, varbūt kāds tur ietriecās. Es nezinu.”

Plkst. 8.40 Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) saņēma zvanu, ka šoferim nepieciešama ārstu palīdzība, bet pāris minūtes pēc tam izsaukums tika atcelts. Notikuma vietā strādāja ugunsdzēsēji.

”Degšana bija zem automašīnas motora pārsega viena kvadrātmetra platībā. Cietušo notikumā nav, un plkst. 9.36 VUGD notikuma vietā darbu pabeidza,” skaidro VUGD.

Vietējie pieļauj iespēju, ka aizdegšanās notikusi brauciena laikā un vadītājs apstājās Emīla Dārziņa ielā, lai laikus evakuētos.

“Es domāju, ka viņam kaut kas ir atgadījies, un viņš pacēla “kapotu”, tad sāka degt, jo tā aizmugure jau nebija degusi,” stāsta aculieciniece.

Tieši plkst. 12.00 dienā autobusa pieturā ieradās atkritumu apsaimniekotāja ”Clean R” darbinieki, lai novāktu atstātās pelnu čupiņas.
0 Komentāru