Jūrmalā regulāri tiek aizdedzinātas garāžas! Cietuši jau gandrīz 20(!) īpašnieki un īrnieki

2 komentāri
Jūrmalā regulāri tiek aizdedzinātas garāžas! Cietuši jau gandrīz 20(!) īpašnieki un īrnieki
DEGPUNKTĀ

Dienu un nakti sēdēt slēpnī nav vienkāršs darbs, bet policijai tas ir jādara – tā uzskata jūrmalnieki, kuri ir nikni par likumsargu nespēju notvert kāda garāžu kooperatīva dedzinātājus.

Visticamāk, mūsdienās teju katra ugunsdzēsēju automašīna ir aprīkota ar modernām navigācijas iekārtām, kas ikdienā palīdz glābējiem meklēt notikuma vietai piebraucamos ceļus un adreses, taču šķietami vietējie Slokas posteņa ugunsdzēsēju vīri līdz garāžu kooperatīvam Nometņu ielā var nokļūt pat ar aizvērtām acīm, jo glābēji divu mēnešu laikā tur viesojas jau ceturto reizi.

Kāds ļaundaris vai pat garnadžu grupējums mērķtiecīgi dedzina garāžas. No pārkāpēju rokām jau cietuši gandrīz 20 garāžu īpašnieku un īrnieku.

Četras garāžas no noziedznieku rokām cieta arī ceturtdien. Šoreiz posts iznīcināja dažādas sadzīves mantas un kādu retro motociklu ar blakusvāģi. Nelaimīgie cilvēki notiekošu noraksta uz jauno un iepriekšējo kooperatīvu saimnieku kašķi, kas ilgst jau vairākus mēnešus. Ļaudis uzskata, ka tādā veidā kāds no iesaistītiem mēģina provocēt vai ietekmēt strīda gaitu.

Cilvēki uzskata, ka policistiem jau pēc pirmās dedzināšanas bija apkaimē jāsaliek dežurējošie likumsargi, lai notvertu garnadžus. Kad situācija atkārtojās vēlreiz, cilvēki zaudēja jebkādas cerības un uzticamības līmenis policistiem strauji samazinājās.

Kā informē Valsts policija, šobrīd uzsākti četri kriminālprocesi par tīšu mantas bojāšanu, kas saistīta ar dedzināšanu. Šobrīd policijā notiek izmeklēšana, un nav informācijas, ka gadījumi būtu savstarpēji saistīti.

Likumsargi piebilst, ka cietušie, kas saimniekoja ugunsgrēkos skartajās garāžās, līdz šim vēl nebija vērsušies pie policistiem ar paskaidrojumiem un iesniegumiem, to var izdarīt jebkurā sev ērtajā laikā Jūrmalas policijas iecirknī. Turklāt tiek gaidīti arī tie, kuriem ir jebkāda vērtīga informācija saistībā ar dedzināšanas gadījumiem.

Ņemot vērā, ka policistiem vēl nav neviena aizdomās turamā, nevar prognozēt pārējo teritorijā esošo garāžu likteni.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!