Juglas ielā agrā rītā pēkšņi aizdegas stāvēšanai atstāts mikroautobuss

Pievienot komentāru
Juglas ielā agrā rītā pēkšņi aizdegas stāvēšanai atstāts mikroautobuss

Vispirms zvanīt atbildīgajiem dienestiem un tikai tad filmēt – tā ir pareizā rīcība, ja gadījies nokļūt ekstrēmā situācijā. Trešdienas rītā Rīgā, Juglas mikrorajonā, kāds aculiecinieks tieši tā arī izdarīja un palīdzēja glābt degošu auto un tam blakus novietotos spēkratus.

Reti kurš Juglas ielas iemītnieks ap plkst. 5.00 jau bija pamodies. Andris, saņēmis zvanu no priekšnieka par steidzamu izsaukumu, ātri saģērbās un devās uz pagalma stāvvietu, kur bija novietota viņa automašīna. Neviļus viņa uzmanību pievērsa kāds oranžas krāsas busiņš, no kura pamazām sāka celties dūmi.

Andra sieva, filmējot notiekošo ar savu mobilo tālruni, ātri vien redzēja, ka dūmi strauji pieņemas spēkā. Aptuveni divu minūšu laikā busiņu pārņēma liesmas. Andra izsauktie ugunsdzēsēji ieradās pāris minūšu laikā, un viņiem izdevās nosargāt blakus stāvošo ”Toyota”, kuras priekša jau bija sākusi kust.

Visticamāk, oranžais busiņš pēkšņi sācis kūpēt, jo automašīnas elektronikā radās īssavienojums.

Par laimi, Andris laikus pamanīja notiekošo, un ugunsgrēks tika ierobežots, pirms paspēja nodarīt lielāku postu apkārtnei un blakus stāvošajam auto.