Jelgavas novadā ugunsgrēkā sadeg divi brāļi

Komentāri

Divi brāļi, kuriem jau tuvojās 60 gadu slieksnis, pirms vairākiem gadiem bija nolēmuši dzīves otro pusi pavadīt kopā, dzīvojot privātmājā Kalnciemā. Diemžēl ceturtdienas, 8. decembra, vakarā arī abu dzīvības izdzisa kopā. Viņu mājās izcēlās pamatīgs ugunsgrēks, pēc kura pāri palikušas vien drupas.

Abi kungi dzīvoja bez elektrības jau vairāk nekā piecus gadus, un vienam no viņiem ik pa laikam esot paticis pašrocīgi mēģināt to atjaunot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Brāļu raksturi esot bijuši ļoti atšķirīgi – viens salīdzinoši mierīgs, bet otrs – dažkārt gana agresīvs. Ik pa laikam apkārtnē notikušas nelielas, bet mistiskas uguns nelaimes, kurās, iespējams, vainojams viens no brāļiem.

Kaimiņi pieļauj, ka vienam no bojāgājušajiem vīriešiem paticis paspēlēties ar uguni. Pie rokas neviens pieķēris neesot, tādēļ sliktu par mirušajiem labāk nerunājot.

Tomēr tagad skaidrs ir viens – māja nodegusi līdz ar drupām, un turpat arī apstājušās abu vīriešu dzīves.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl