Jelgavas novadā šorīt ugunsgrēkā gājuši bojā trīs cilvēki un pieci mājdzīvnieki

1 komentārs
Jelgavas novadā šorīt ugunsgrēkā gājuši bojā trīs cilvēki un pieci mājdzīvnieki
Ilustratīvs foto (ZANE BITERE, LETA)

Jelgavas novada Lielplatones pagastā šorīt dzīvojamās mājas ugunsgrēkā gājuši bojā trīs cilvēki un pieci mājdzīvnieki, noskaidroja aģentūra LETA.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) informēja, ka ap plkst.8.30 dienests saņēma informāciju, ka Jelgavas novadā deg dzīvojamā māja.

Notikuma vietā tika konstatēts, ka deg vienstāva dzīvojamās mājas istabas un starpstāvu pārsegums kopumā 81 kvadrātmetra platībā.

“Jau tuvojoties notikuma vietai, ugunsdzēsēji glābēji redzēja lielus dūmus, tāpēc, ierodoties izsaukuma vietā, nekavējoties devās iekšā dzīvojamā ēkā, lai to pārmeklētu,” skaidroja VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Vienā no telpām uz grīdas ugunsdzēsēji glābēji atrada trīs bojāgājušus cilvēkus. Turpinot pārmeklēšanas darbus, tika atrasti arī pieci bojāgājuši mājdzīvnieki.

Ēkas pārmeklēšanas un dzēšanas darbus apgrūtināja tas, ka telpās atradās daudz sadzīves mantu. Liesmu izplatīšanās tika ierobežota plkst.10.55, bet dzēšanas un konstrukciju jaukšanas darbi pašlaik turpinās.

Notikuma vietā strādā Elejas posteņa, Jelgavas un Bauskas daļas ugunsdzēsēji glābēji, kā arī Valsts policijas (VP), Jelgavas novada Pašvaldības policijas, Jelgavas novada domes un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāvji. Notikušā apstākļus un iemeslus skaidros VP.

Policija plašāku informāciju par Lielplatones pagastā notikušo ugunsnelaimi sola sniegt vēlāk.