Jelgavā uguns izposta vietējo veikalu

2 komentāri

Darbību uz laiku nāksies pārtraukt kādam vietējo iedzīvotāju iecienītam veikalam Jelgavā. Nelielajā iestādē cilvēki no tuvējām mājām devās pirkt gan pārtiku, gan alkoholu. Šorīt telpās izcēlās ugunsgrēks, iespējams, elektrības īssavienojuma dēļ, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

28. jūlija rīts Satiksmes ielas iedzīvotājiem Jelgavā izvērtās visai nervozs. Kamēr cilvēki gulēja, kādā daudzstāvu ēkā strauji izplatījās dūmi, kas cēlās no pagraba. Daudzi cilvēki evakuējās pašu spēkiem.

Nelielā pārtikas un alkohola tirdzniecības vieta dega 100 kvadrātmetru platībā.

Veikala pārdevēja vēl nebija ieradusies darbā. Zvans no kaimiņienes viņai vēstīja, ka pazaudēta darba vieta un nav zināms, uz cik ilgu laiku.

“Nepatīkami, ka bez darba palieku. Man ir arī mazs bērns, par kuru jārūpējas,” stāsta veikala darbiniece.

Daži vietējie ir visai sašutuši, ka tagad būs jāmēro tālāks ceļš uz veikalu pēc pārtikas precēm, nekā ierasts.

“Slikti būs. Daudzi gāja uz šo veikalu. Bija ērti,” stāsta vietējais iedzīvotājs.

Savukārt citi apkārtnes iedzīvotāji, tostarp mājas vecākā, teju jūtas atviegloti par notikušo. Veikaliņš esot pievilinājis ne pārāk simpātiskus klientus.

“Protams, nav jau slikti, ka te ir veikals. Ir tas viens logs, kas traucē iedzīvotājiem. Ļoti daudz sūdzību nāk. Ir nekārtība, bezpajumtnieki nokārto savas vajadzības, un pie tā loga pat pieiet nevar,” stāsta mājas vecāka Kristīne.

Lai vai kā, nekādu kopīgu pasēdēšanu pie veikala tuvākajā laikā nebūs. Izdegušo telpu īpašniekam ir priekšā sarežģīti remontdarbi. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ziņo, ka nodzēst plašo ugunsgrēku īpašas grūtības nebija un darbs ritēja raiti. Piedūmojums bija spēcīgs, bet talkā nāca uzstādītie ventilatori. Plkst. 10.00 pēdējās operatīvo dienestu brigādes aizbrauca no notikuma vietas.

2 komentāri