Jelgavā izceļas ugunsgrēks “Hesburger” ēstuvē

4 komentāri

Aizvadītajā naktī vienā no Jelgavas burgernīcām izcēlies ugunsgrēks. Ēstuves telpās klienti tobrīd neatradās, bet darbinieki paspēja laikus evakuēties.

Šodien pie ātrās uzkodu ēstuves “Hesburger” telpām Katoļu ielā pulcējās klienti, taču viņiem tā arī nesanāca tikt pie kārotās maltītēs, jo naktī, īsi pirms ēstuves slēgšanas, tajā uzliesmoja kāda elektroierīce.

“Ugunsgrēks notika restorāna noliktavas telpās aptuveni sešu līdz astoņu kvadrātmetru platībā. Klienti telpās neatradās. Darbinieki, piesaistot atbildīgos dienestus, paši ātri pameta restorāna telpas,” stāsta ”Hesburger” sabiedrisko attiecību speciāliste Sabīne Dzene.

Drīzumā Katoļu ielā ieradās ugunsdzēsēji un ar postažu tika galā samērā īsā laika posmā. Vietējie, kuri dzīvo netālu no ēstuves, stāsta, ka atklāta degšana telpās nebija saskatāma. Cilvēku uzmanību piesaistīja stiprs sadūmojums.

“Šobrīd restorāns uz brīdi ir slēgts un nav atvērts klientiem. Pēc telpu apsekošanas veikšanas tuvākajās dienās paredzam, ka restorāns atkal uzsāks savu darbību,” skaidro Dzene.

Tik tiešām tie bojājumi ir nelieli, bet pēc telpu apsekošanas varēsim arī precīzāk saprast šo bojājumu apmēru.