Jaunietis Daugavpilī no liesmām izglābj divus gadus vecu bērnu

Komentāri

Ja ugunsgrēks pamanīts laicīgi, cilvēki bieži cīņā ar liesmām metās paši. Lai gan tas dod iespēju paglābt īpašumu no nodegšanas, tomēr var beigties ar pāris dienām slimnīcas palātā.

Otrdienas pēcpusdienā kādā Daugavpils daudzdzīvokļu mājas pirmajā stāvā izcēlās ugunsgrēks. Glābēja lomā iejutās kāds 17 gadus vecs jaunietis, kurš kopā ar mazu bērnu tobrīd atradās degošajā dzīvoklī un laikus pamanīja, ka istabu sāk piepildīt dūmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Viņš pats tur visu nodzēsa. Ugunsdzēsēji ātri atbrauca. Viņš dzēšot saelpojās dūmus. Mazākajam zēnam ir divi gadi. Tas ir viņa māsas bērns,” stāsta vietējie.

Ekrānuzņēmumi

Pēc mediķu apskates abi nepilngadīgie tika nogādāti Daugavpils reģionālajā slimnīcā. Kāpēc nelaime notikusi, pagaidām nav skaidrs. Kaimiņi domā, ka liesmas varētut būt izcēlušās vecu elektrības vadu dēļ, bet arī nenoliedz iespēju, ka vainojama neuzmanīga rīcība ar uguni.

“Bērns, nu kāds bērns. Maijā būs 18 gadi. Viņš guļ slimnīcā tagad. Viņš apdega vai sarijās dūmus? Neapdega. Iznesa zēnu ārā. Es izsaucu glābējus. Ātrā palīdzība apskatīja un viss. Varbūt aizdegās no rozetes, es nezinu,” stāsta Marina, kura izsaukusi mediķus. Ugunsgrēks tika likvidēts pusstundas laikā un tā degšanas platība bija divi kvadrātmetri.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl