Jaunietis Daugavpilī no liesmām izglābj divus gadus vecu bērnu

Komentāri

Ja ugunsgrēks pamanīts laicīgi, cilvēki bieži cīņā ar liesmām metās paši. Lai gan tas dod iespēju paglābt īpašumu no nodegšanas, tomēr var beigties ar pāris dienām slimnīcas palātā.

Otrdienas pēcpusdienā kādā Daugavpils daudzdzīvokļu mājas pirmajā stāvā izcēlās ugunsgrēks. Glābēja lomā iejutās kāds 17 gadus vecs jaunietis, kurš kopā ar mazu bērnu tobrīd atradās degošajā dzīvoklī un laikus pamanīja, ka istabu sāk piepildīt dūmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Viņš pats tur visu nodzēsa. Ugunsdzēsēji ātri atbrauca. Viņš dzēšot saelpojās dūmus. Mazākajam zēnam ir divi gadi. Tas ir viņa māsas bērns,” stāsta vietējie.

Ekrānuzņēmumi

Pēc mediķu apskates abi nepilngadīgie tika nogādāti Daugavpils reģionālajā slimnīcā. Kāpēc nelaime notikusi, pagaidām nav skaidrs. Kaimiņi domā, ka liesmas varētut būt izcēlušās vecu elektrības vadu dēļ, bet arī nenoliedz iespēju, ka vainojama neuzmanīga rīcība ar uguni.

“Bērns, nu kāds bērns. Maijā būs 18 gadi. Viņš guļ slimnīcā tagad. Viņš apdega vai sarijās dūmus? Neapdega. Iznesa zēnu ārā. Es izsaucu glābējus. Ātrā palīdzība apskatīja un viss. Varbūt aizdegās no rozetes, es nezinu,” stāsta Marina, kura izsaukusi mediķus. Ugunsgrēks tika likvidēts pusstundas laikā un tā degšanas platība bija divi kvadrātmetri.

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl