Jaunā gada brīvdienās ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks

Komentāri

Aizvadītajās svētku brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 96 izsaukumus – 46 uz ugunsgrēku dzēšanu un 34 uz glābšanas darbiem, bet 16 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Šajās gadu mijas svētku brīvdienās ugunsnelaimēs dzīvību zaudēja viens cilvēks un tika dzēsti vairāki ugunsgrēki, kas bija saistīti ar nepareizu pirotehnikas izstrādājumu lietošanu un vienā no tiem cieta cilvēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

1.janvārī glābēji steidzās uz Rēzeknes novada Kaunatas pagastu, kur dega dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg vienstāvu dzīvojamā māja 90m2 platībā un tai iebrucis jumts. Ugunsgrēkā gāja bojā apmēram 45 gadus vecs vīrietis.

Jaungada naktī glābēji steidzās uz Viršu ielu Rīgā, kur deviņstāvu dzīvojamās mājas piektajā stāvā dega balkons. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka balkonā bija dedzināti pirotehniskie izstrādājumi, kā rezultātā notika degšana 4 kvadrātmetru platībā.

Ugunsgrēkā cieta apmēram 82 gadus vecs vīrietis, kurš bija guvis rokas apdegumus un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Līdztekus Jaungada naktī īsi pēc pusnakts ugunsdzēsēji glābēji devās dzēst ugunsgrēku Līvzemes ielā Salaspilī, kur uz no divstāvu sabiedriskas ēkas jumta tika šauti pirotehniskie izstrādājumi, kā rezultātā aizdegās to kaste 1m2 platībā, Rostokas ielu Rīgā, kur deviņstāvu dzīvojamās mājas trešajā stāvā balkonā bija ielidojis pirotehnisks izstrādājums, kā rezultātā aizdegās balkonā esošās sadzīves mantas.

Svētdien ugunsdzēsēji glābēji arī steidzās palīgā vairākiem nelaimē nokļuvušiem cilvēkiem. Īsi pēc vieniem dienā ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Garkalnes novada Priežlejām, kur sieviete kopā ar bērnu un suni bija apmaldījušies mežā – pārmeklējot apkārtni, ugunsdzēsēji glābēji apmaldījušos cilvēkus atrada un nodeva NMPD mediķiem apskatei.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl