Jaunā gada brīvdienās ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks

0 Komentāru

Aizvadītajās svētku brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 96 izsaukumus – 46 uz ugunsgrēku dzēšanu un 34 uz glābšanas darbiem, bet 16 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Šajās gadu mijas svētku brīvdienās ugunsnelaimēs dzīvību zaudēja viens cilvēks un tika dzēsti vairāki ugunsgrēki, kas bija saistīti ar nepareizu pirotehnikas izstrādājumu lietošanu un vienā no tiem cieta cilvēks.

Jaungada naktī glābēji steidzās uz Viršu ielu Rīgā, kur deviņstāvu dzīvojamās mājas piektajā stāvā dega balkons. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka balkonā bija dedzināti pirotehniskie izstrādājumi, kā rezultātā notika degšana 4 kvadrātmetru platībā.

Ugunsgrēkā cieta apmēram 82 gadus vecs vīrietis, kurš bija guvis rokas apdegumus un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Līdztekus Jaungada naktī īsi pēc pusnakts ugunsdzēsēji glābēji devās dzēst ugunsgrēku Līvzemes ielā Salaspilī, kur uz no divstāvu sabiedriskas ēkas jumta tika šauti pirotehniskie izstrādājumi, kā rezultātā aizdegās to kaste 1m2 platībā, Rostokas ielu Rīgā, kur deviņstāvu dzīvojamās mājas trešajā stāvā balkonā bija ielidojis pirotehnisks izstrādājums, kā rezultātā aizdegās balkonā esošās sadzīves mantas.

Svētdien ugunsdzēsēji glābēji arī steidzās palīgā vairākiem nelaimē nokļuvušiem cilvēkiem. Īsi pēc vieniem dienā ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Garkalnes novada Priežlejām, kur sieviete kopā ar bērnu un suni bija apmaldījušies mežā – pārmeklējot apkārtni, ugunsdzēsēji glābēji apmaldījušos cilvēkus atrada un nodeva NMPD mediķiem apskatei.

0 Komentāru