Komentāri

Novecojusi elektroinstalācija, žūpība apvienojumā ar smēķēšanu un vēl arī paša cilvēka sirmais vecums – tie ir vieni no biežākajiem iemesliem, kādēļ dzīvokļos izceļas ugunsgrēki. Šoreiz Ķengaragā bojā gājusi 90 gadus veca sieviete.

Ne ar vēlām brokastīm un karstu kafijas krūzi, bet ar izbīli un apjukumu sestdienas rīts iesākās Prūšu nama iedzīvotājiem. Pēc tam, kad ugunsdzēsēji mājās esošajiem ļaudīm palūdza savus dzīvokļus pamest, teju trīs stundas viņiem nācās pavadīt laukā un ar acu skatu sekot glābēju darbam. Skumjš bija brīdis, uzzinot, ka 90 gadus vecā kaimiņiene, kuras dzīvoklī ugunsgrēks izcēlās, neizdzīvoja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daži no dzīvokļiem dzēšanas darbu laikā pielieti ar ūdeni, citiem atlauztas ārdurvis, vēl kādam sadeguši elektrības vadi. Birutas īpašums palicis neskarts, tomēr pie mājas izsvaidītās sirmgalves sadzīves mantas visu laiku atgādina par notikušo.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl