“Izkāpu ārā, skatos, – sāk dūmot!” Netālu no degvielas uzpildes stacijas uzliesmo auto

1 komentārs
“Izkāpu ārā, skatos, – sāk dūmot!” Netālu no degvielas uzpildes stacijas uzliesmo auto
Ekrānšāviņš / Degpunktā

Pirmdien, 6. augustā, ap plkst. 12.00 pa Krasta ielu, sirēnām skanot, Ķengaraga virzienā aiztraukušies vairāki ugunsdzēsēju auto. Kā izrādās, vīri steigušies apslāpēt liesmas kādā stāvlaukumā netālu no Krasta ielas “LIDO”.

Kā stāsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) 1. daļas vada komandieris Juris Blūzmanis, ugunsdzēsēji saņēmuši izsaukumu, ka Krasta ielā pie degvielas uzpildes stacijas aizdegusies automašīna. Pēcāk izrādījies, ka automašīna aizdegusies netālu no degvielas uzpildes stacijas. Pirms ugunsdzēsēji ierašanās cilvēki jau bija apdzēsuši liesmas. Ugunsdzēsējiem atlika vien atdzesēt aizdegšanos, kas sākusies motora nodalījumā.

Raidījums “Degpunktā” notikuma vietā sastapa arī pamatīgi apskādētā “Volkswagen” vadītāju Agri, kurš vēl tikai pirms pāris minūtēm pieredzējis gana nervus kutinošu mirkļu un pats bija meties cīņā ar liesmām, lai paglābtu savu braucamrīku.

“Apstājās un vairāk nevarēja iedarbināt. Griezu starteri, un tas negriezās. Kādas reizes trīs… pēc tam smaka. Izkāpu ārā, skatos – sāk dūmot. Meklēju ugunsdzēšamo, tā nebija… Izsaucu ugunsdzēsējus. Pēc tam viens atnesa, kādi četri cilvēki brauca garām – palīdzēja…” stāsta Agris.

Video: Krasta ielā uzliesmo auto

1 komentārs