Izglābās par mata tiesu – uguns Bikstos izposta divu pensionāru mājvietu

1 komentārs
Izglābās par mata tiesu – uguns Bikstos izposta divu pensionāru mājvietu

Trešdien uz Bikstu pagastu steidzās teju visi tuvākās apkārtnes ugunsdzēsēji, jo bīstamā situācijā bija nonākuši divi pensionāri un viņu īpašums. Viens no senioriem ugunsgrēkā cieta un pašreiz atrodas Dobeles slimnīcā, turklāt šobrīd papildu galvassāpes sagādā tas, ka pēc atlabšanas un spēku atgūšanas vecīšiem būs jāmeklē jumts virs galvas.

Bikstu pagastā apdzīvotā vietā Līvi vakar rīta pusē kādā mājā izcēlās postošs ugunsgrēks un par mata tiesu no nāves paglābās vīrietis vārdā Arnolds, kuram ir pārvietošanās grūtības. Viņa sieva Aurora tobrīd bija devusies uz pagasta centru iepirkties.

Mājas saimnieci “Degpunktā” uz vietas nesastapa – viņa pēc notikušā bijusi satriekta, un sievietei pakaļ atbraukuši radi. Arī kaimiņi viens pēc otra nāk lūkoties, kā Aurorai varētu palīdzēt.

Pagastā saka, ka cietušie pensionāri ir no tiem cilvēkiem, par kuriem var teikt tikai labus vārdus. Strādīgi ļaudis, kas nesūdzas un nekad nevienam neko neprasa, bet šī ir tā reize, kad bez palīdzības viņi nevarēs iztikt un tā tiks sniegta.

Gatavību palīdzēt ar sadzīves tehniku un būvmateriāliem, ja tie būs nepieciešami, paudis arī fonds ”Pēc ugunsgrēka”.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

1 komentārs