Izdedžos Daugavgrīvā glābēji atrod cilvēka līķi

0 Komentāru
Izdedžos Daugavgrīvā glābēji atrod cilvēka līķi

Kāda labsirdīga kundze, jūtot, ka ziemā pati nespēs pieskatīt savu vasarnīcu, uzticēja to paziņām, kuriem nav noteiktas dzīvesvietas. Tomēr pēc 5. janvāra nakts notikumiem īpašniece palikusi bez sava vasaras namiņa, bet klaidoņi bez pagaidu mājām, turklāt viens no vīriešiem gājis bojā.

No Daugavgrīvas dārziņu kopējā ainavā patiešām iespaidīgā, 100 kvadrātmetru plašā īpašuma pāri palikušas vien atmiņas. Ēkā, kas slējās Ogu ielā, sestdienas vakarā ap plkst. 20.00 izcēlās ugunsgrēks. Kaimiņš saka, – nama īpašniece ir kāda sirma kundze, kas mīt Bolderājā. Ēku pieskatīt viņa uzticējusi diviem klaidoņiem, kuri – vai nu sildījušies pie atklātas liesmas, vai namu nokurinājuši dzērumā, neuzmanīgi smēķējot.

Arī citi vietējie saka, ka namiņā allaž valdījis, vienkārši sakot, bardaks, nemitīgi notikusi uzdzīve.

Kā apstiprina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, sestdienas vakarā krāsmatās atrasts kāda cilvēka līķis. Ugunsgrēks pilnībā apdzēsts pusnaktī. Par notikušo izmeklēšanu sākusi policija.

Neoficiāli zināms, ka viens no ēkā mītošajiem klaidoņiem palicis dzīvs un, iespējams, viņam būs ko pastāstīt par ugunsgrēka iemesliem.

0 Komentāru