Izceļoties ugunsgrēkam pazemes bunkurā, cietuši četri cilvēki

Pievienot komentāru
Izceļoties ugunsgrēkam pazemes bunkurā, cietuši četri cilvēki
ZANE BITERE, LETA

Pagājušajā diennaktī Daugavpilī, izceļoties ugunsgrēkam pazemes bunkurā, cietuši četri cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukumu ugunsdzēsēji saņēma īsi pirms plkst. 19.00. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka 40 metru garā pazemes bunkurā deg atkritumi četru platībā un izveidojies spēcīgs sadūmojums. Notikuma vietā cieta četri cilvēki, no kuriem vienu izglāba ugunsdzēsēji, bet trīs cilvēkus pirms VUGD ierašanās izglāba iedzīvotāji.

Cietušie nodoti mediķiem. Plkst. 20.02 ugunsgrēks tika likvidēts. VUGD pateicas trim iedzīvotājiem par drosmīgo un pašaizliedzīgo rīcību.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, loga rāmis, nojume, šķūnis, kravas automašīna, sadzīves mantas uz balkona, sodrēji ēku dūmvados, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, trīs gadījumos dārza mājas, galda lampas vads, elektrolīnijas balsts stabs, vieglā automašīna.

Ceturtdien valstī kopumā dzēsti 55 ugunsgrēki, tostarp 30 kūlas ugunsgrēki. No 25 ar kūlu nesaistītajiem ugunsgrēkiem 12 dzēsti novados, četri Rīgā, bet divi citās pilsētās.

Diennakts laikā VUGD darbinieki veikuši arī 30 glābšanas darbus – 17 novados, deviņus Rīgā, bet četrus citās pilsētās. Kocēnu novadā glābēji no Gaujas izcēla bojāgājušu cilvēku un nodeva Valsts policijas darbiniekiem.