Imantā daudzstāvu ēkā uzliesmo lodžija

Pievienot komentāru

Imantas iedzīvotāju mieru kādā vēlā vakar stundā iztraucēja vairākas operatīvo dienestu automašīnas, kas aiztraucās uz Kurzemes prospektu. Nelaimē bija nonācis kāds kungs, kuram uzliesmojis balkons.

Ap pusnakti šīs daudzstāvu mājas logos atspīdēja zila, mirgojuša operatīvo dienestu bākuguņu gaisma, pagalmā rosījās nesakaitami glābēji, teritoriju norobežoja policisti, bet pie kāpņutelpas durvīm dežurēja mediķi. Piektajā stāvā ar atklātu liesmu dega dzīvokļa lodžija. Mājā izplātījās kodīgi dūmi, tāpēc notika iedzīvotāju evakuācija. No degošā dzīvokļa ugunsdzēsēju pavadībā ārā izvests arī tās saimnieks.

Dzēšanas darbi, ko Jānis mēģināja veikt saviem spēkiem, diemžēl nebija sekmīgi, turklāt vīrietis pats saelpojās dūmus un bija spiests vērsties pēc palīdzības pie mediķiem.

Tomēr, kā atzīst mitekļa saimnieks, viss beidzās salīdzinoši labi. Uz slimnīcu viņam nebija jādodas, bet degošo lodžiju ugunsdzēsēji apslāpējuši nepilnas stundas laikā. Dzīvokli liesmas skāra minimāli. Vēl viena pozitīva ziņa – miteklis bija apdrošināts.