Komentāri

Pirmdien, 30. oktobrī, Iļģuciemā aizdegusies kāda māja.

Apskatot notikuma vietu, šķiet, ka uguns notverta laikus, glābēji neslēpj, – pat šķietami niecīgs ugunsgrēks var laupīt cilvēka dzīvību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmdien ap plkst. 16.30 Baltās ielas nama iemītnieku mieru iztraucējis negaidīts notikums. Pirmā stāva iedzīvotājs Juris, virtuvē gatavojot vakariņas, savā miteklī sajutis aizdomīgu, ķīmisku dūmu smaku, kas strauji kļuvusi arvien jūtamāka. Vīrs atklāj, ka sākumā pārlaidis acis savam dzīvoklim, izsaucis ugunsdzēsējus un pat aizsteidzies pie kaimiņiem, taču, neatrodot tur neko aizdomīgu, atgriezies savā dzīvesvietā. Tad arī atklājies, ka ugunsnelaime izcēlusies paša mājās, un turpat viesistabā labu brīdi gruzdējis dīvāns, uz kura vēl nesen snaudis Juris.

Ugunsdzēsēji atzīst, ka šoreiz vīram paveicies, jo citkārt šādi sākas stāsti, kas beidzas ar ļoti bēdīgām, reizēm pat traģiskām sekām.

Vienlaikus ugunsdzēsējs aicina smēķētājus censties izvairīties no smēķēšanas gultā vai pusmiegā, jo nejauši nokritušas oglītes izraisīti ugunsgrēki ir laupījuši jau neskaitāmu cilvēku dzīvības. Turklāt, lai iegūtu nāvējošu dūmu devu, pietiek ar vien pāris centimetru lielu caurumu, kas izgruzd matracī vai dīvānā, un šādi nelieli ugunsgrēki var būt patiesi bīstami cilvēka dzīvībai.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl