Ikšķilē no degošas mājas nākas glābt kaislīgu smēķētāju

1 komentārs

Ikšķiles pusē kāds vīrietis iedzīvotājiem jau ilgstoši nedod mieru, regulāri alkohola reibumā rīkojot arī skandālus. TV3 raidījuma ”Degpunktā” komandai uzdzīves mīļotāju neizdevās sastapt, jo, kā pieļāva vietējie dzīvotāji, viņš varētu būt aizvests uz slimnīcu. 4. septembrī vīrieša mājās izcēlies nopietns ugunsgrēks.

Sestdienas pusdienlaiks nemierīgi pagāja kādas šauras ieliņas iemītniekiem Ikšķiles pusē. Vienā no privātmājām bija izcēlies bīstams ugunsgrēks. Ēkas saimnieks ir vīrietis, kurš rajonā iemantojis bēdīgu slavu ar dažādām izdarībām.

“Viņš ar cauruli manu dēlu sita. Es izsaucu ātro palīdzību un policiju. Viņš tāds jocīgs mazliet. Tīrīju sēnes un skatījos, ka dēls skrien. Visu laiku kaut kāds šāds notiek,” stāsta kaimiņiene.

Par sestdienas ugunsgrēku vietējiem ir aizdomas, ka pie vainas alkohols un vēlme uzsmēķēt telpās. aptuveni 70 gadus vecais vīrietis esot kaislīgs pīpmanis.

Desmit kvadrātmetrus plašo ugunsgrēku glābēji apdzēsa ātri, taču pirms tam krietni pacīnījās, lai no dūmiem glābtu mājas saimnieku, kurš nekādi nevēlējās evakuēties. Cietušais nodots mediķu rokās.

1 komentārs