Iespējams, tehnisku problēmu dēļ Rīgā nodeg desmitiem tūkstošu vērts “BMW” apvidus auto

10 komentāri

Svētdien Ķīpsalā liesmas iznīcinājušas kādu desmitiem tūkstošus eiro vērtu “BMW” markas spēkratu. Tās šoferis braucot pamanījis, ka automašīnas aizmugure sākusi kūpēt, un knapi paspējis transportlīdzekli nobraukt ceļmalā un no tā izkāpt.

Svētdienas vakarā, patrulējot Pārdaugavas ielās, galvaspilsētas policisti pamanījuši aizdomīgu dūmu stabu, kas pacēlies no Ķīpsalas puses, tādēļ pagriezuši patruļauto un devušies lūkot, kas tad tur atgadījies.

Diemžēl tobrīd ķerties pie ugunsdzēšamā aparāta jau bija bezjēdzīgi, vīriem nācies noskatīties, ka dažu minūšu laikā smalkais apvidus auto pārvēršas par lūžņiem.

“Ierodoties ugunsdzēsējiem, tika likvidēts ugunsgrēks, un tad sāka skaidrot lietas apstākļus, kā transportlīdzeklis aizdedzies. Sastopot vadītāju, noskaidrots, ka transportlīdzeklim, iespējams, bija kādas tehniskas problēmas, kā rezultātā tas pats aizdedzies,” stāsta RPP Kurzemes pārvaldes vecākais inspektors Kristaps Taube-Taubers.

Diemžēl desmitiem tūkstošus eiro vērtais “BMW” ugunsgrēkā iznīcināts pilnībā. To, kas vainojams notikušajā, visticamāk, ekspertīzes laikā noteiks likumsargi vai apdrošinātāji, kuriem nāksies kompensēt gaisā izkūpējušā auto vērtību.