Iemeta telpās benzīna kannu un degošu priekšmetu! Ķeras pie agresīvām metodēm, lai aizbiedētu konkurentus

3 komentāri
Iemeta telpās benzīna kannu un degošu priekšmetu! Ķeras pie agresīvām metodēm, lai aizbiedētu konkurentus
DEGPUNKTĀ

Kāda diennakts veikala darbinieki Rīgā ķērušies pie agresīvām metodēm, lai aizbiedētu konkurentus no blakus telpām.

Sadedzinātā pārtikas veikala “Lats” darbinieki ziņo, ka kāds vīrietis kapucē un ar aizsegtu seju nakts aizsegā iemetis telpās benzīna kannu un degošu priekšmetu. Šis esot viens no daudziem žestiem, kas liecina, ka terorizēšana neapstāsies.

Āgenskalnā, iepretim Nacionālajai bibliotēkai, pirms aptuveni gada atvērts pārtikas veikals “Lats”. Tā īpašniekam un darbiniekiem ātri vien kļuva skaidrs, ka kāds no vietējiem nav apmierināts ar jaunā veikala klātbūtni. Atklāšanas dienā telpai izsists logs, un arī turpmāk sekoja citi terorizēšanas un iebiedēšanas veidi.

“Mums ir aizdomas, ka šādi varētu rīkoties personas, kurām mēs šajā objektā traucējam, un tie noteikti ir mūsu konkurenti. Iepriekš ir bijuši gadījumi, ka izsit logus, tiek sabojātu kondicionieri,” stāsta Kristaps, kurš strādā veikalā “Lats”.

Nelabvēļu sīkā huligānisma piekopšana nebija pietiekami iedarbīga, lai liktu konkurentiem no “Lata” meklēt darba telpas citur, tāpēc viņi ķērās pie pēdējā salmiņa. Lai skaidri un gaiši vēstītu par savu galēju nodomu veikalniekus aizbiedēt, pagājušajā nedēļā tika paveikts smags noziegums, kas paredz kriminālatbildību.

Tika izsists logs, un kāds cilvēks kapucē iemetis veikalā kannu un aizdedzinātu priekšmetu.

Kanna, kas iemesta biroja telpā, bija pilna ar degvielu. Ņemot vērā, ka tur atradās koka mēbeles, papīra dokumenti, kā arī elektrības vadi, ugunsgrēks ātri vien pieņēmās platībā. Kad otrā stāva iedzīvotājs pamanīja liesmu mēles, istaba jau dega 20 kvadrātmetru platībā. Aptuveni 10 minūtes pēc zvana ugunsdzēsējiem tika uzsākti dzēšanas darbi.

Veikala darbinieks Kristaps uzteic ugunsdzēsēju operativitāti, taču ir nedaudz vīlies policijas darbā. Viņš apgalvo, ka vainīgie ir viegli noskaidrojami, taču tas likumsargiem joprojām nav izdevies.

Kopš ļaunprātīgās dedzināšanas veikalnieki katru rītu uz darbu nāk pamatīgi noraizējušies. Ja ļaundari netiks notverti un sodīti, darbiniekiem nav garantiju, ka nākotnē uzbrukumi neatkārtosies ar vēl lielāku sparu.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!