Iecavas pusē vairāk nekā 100 gadus vecu ģimenes māju piemeklē ugunsnelaime! Saimniece ar kaķi pagūst izglābties

1 komentārs

Iecavā kādas ģimenes vairāk nekā simts gadus veco privātmāju piemeklējusi ugunsnelaime. Koka ēkas otrajā stāvā no vecās krāsniņas izkrita kāda nomaldījusies pagale un aizdedzināja drēbju kaudzi, kas uzliesmoja acumirklī. Nama saimniece kopā ar savu kaķi paspēja evakuēties, pirms radās nopietni draudi veselībai.

Kundze ir pateicīga par savu izpalīdzīgo un krietno kaimiņu palīdzību. Viņas mājā izcēlās ugunsgrēks, un līdzcilvēki acumirklī skrējuši palīdzēt. Pensionāre degošajā mājā atradās viena un šoka stāvoklī pat īsti nezināja, kā rīkoties.

Sieviete nespēja atcerēties nevienu no operatīvo dienestu telefona numuriem, taču apkārtnes iedzīvotāji jau bija paspējuši noreaģēt. Ātri vien notikuma vietā ieradās palīdzība.

Sirmā kundze stāsta, ka viņu rīta agrumā pievīlusi krāsniņa, taču, kas tieši nogājis greizi, vēl par agru spriest. Par laimi, māja ir apdrošināta un eksperti solījuši apzināt degušo istabu, lai noteiktu ugunsgrēka patieso cēloni.

No piedūmotās istabas gan viņa, gan kaķis Rūdis paspēja izbēgt laikus, taču emocionālā spriedze likusi par sevi manīt nedaudz vēlāk, tāpēc kundzei tomēr nācās pieņemt pie mājas dežurējošo mediķu palīdzību.

Degusī platība nav liela, un ģimene ar laiku atkopsies no pārdzīvotā, saka kundze. Šobrīd nama saimnieces galvenais uzdevums ir sašķirot ugunsgrēka neskartās sadzīves mantas no sadegušajām, un tas aizņems zināmu laiku.