Iecavā gaisā burtiskā nozīmē izkūp vairāki desmiti tūkstoši eiro un sirma vīra mūža darbs

7 komentāri
Iecavā gaisā burtiskā nozīmē izkūp vairāki desmiti tūkstoši eiro un sirma vīra mūža darbs

Ikviens iecavnieks, kurš dodas savās gaitās pa Zemgales ielu, var aplūkot milzīga angāra krāsmatas. Agrāk tur atradās viens no lielākajiem autoservisiem pilsētā. Taču tagad uguns iznīcinājusi kādai ģimenei piederošu uzņēmumu, astoņus automobiļus un tūkstošiem vērtu tehniku.

Mājās blakus krāsmatām raidījums “Degpunktā” sastop arī pašu saimnieku, kurš neslēpj, ka vēl nav atguvies no pieredzētā. Savukārt Iecavas ugunsdzēsēju postenī uzzinām, ka vīri uz desmitos un piecpadsmit minūtēs saņemto izsaukumu reaģējuši nekavējoties un notikuma vietā ieradušies tikai trīs minūtes pēc izsaukuma saņemšanas. Turklāt šajā izsaukumā vīri nav varējuši atslābt ne uz mirkli, jo angārā atradušies ne tikai automobiļi, bet arī dažādi viegli uzliesmojoši šķidrumi un vielas.

Bīstamo ugunsgrēku izdevies lokalizēt ap pusvieniem naktī, bet darbi notikuma vietā turpinājušies līdz pat pulksten trijiem rītā. Diemžēl to, kas izraisījis šo nelaimi, kurā gaisā izkūpējuši desmitiem tūkstošu eiro, neviens nezina. Ne aculiecinieki, ne pats saimnieks, kurš klāsta, ka ienaidnieku viņam nav bijis, ne ugunsdzēsēji, kuri pēcāk apskatījuši nelaimes vietu.

7 komentāri