7 komentāri

Ikviens iecavnieks, kurš dodas savās gaitās pa Zemgales ielu, var aplūkot milzīga angāra krāsmatas. Agrāk tur atradās viens no lielākajiem autoservisiem pilsētā. Taču tagad uguns iznīcinājusi kādai ģimenei piederošu uzņēmumu, astoņus automobiļus un tūkstošiem vērtu tehniku.

Mājās blakus krāsmatām raidījums “Degpunktā” sastop arī pašu saimnieku, kurš neslēpj, ka vēl nav atguvies no pieredzētā. Savukārt Iecavas ugunsdzēsēju postenī uzzinām, ka vīri uz desmitos un piecpadsmit minūtēs saņemto izsaukumu reaģējuši nekavējoties un notikuma vietā ieradušies tikai trīs minūtes pēc izsaukuma saņemšanas. Turklāt šajā izsaukumā vīri nav varējuši atslābt ne uz mirkli, jo angārā atradušies ne tikai automobiļi, bet arī dažādi viegli uzliesmojoši šķidrumi un vielas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bīstamo ugunsgrēku izdevies lokalizēt ap pusvieniem naktī, bet darbi notikuma vietā turpinājušies līdz pat pulksten trijiem rītā. Diemžēl to, kas izraisījis šo nelaimi, kurā gaisā izkūpējuši desmitiem tūkstošu eiro, neviens nezina. Ne aculiecinieki, ne pats saimnieks, kurš klāsta, ka ienaidnieku viņam nav bijis, ne ugunsdzēsēji, kuri pēcāk apskatījuši nelaimes vietu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl