“Gulējis dīvānā un lietojis alkoholu”; aizmiegot ar degošu izsmēķi rokā, Iļģuciemā izraisa ugunsgrēku

Pievienot komentāru
“Gulējis dīvānā un lietojis alkoholu”; aizmiegot ar degošu izsmēķi rokā, Iļģuciemā izraisa ugunsgrēku
EKRĀNUZŅĒMUMS

Jauns vīrietis Iļģuciemā viesojies pie savas mātes, kur, izmantojot mammas prombūtni, gulējis dīvānā un lietojis alkoholu. Pa pusei aizmidzis, viesis aizsmēķēja cigareti un aizmiga, izraisot ugunsgrēku.

Stūres ielas daudzdzīvokļu namā Iļģuciemā cilvēki nekad nav izcēlušies ar ugunsdrošības noteikumu ievērošanu, stāsta paši iedzīvotāji. Dūmu detektori telpās uzstādīti nav, kā arī paši mājas iemītnieki mēdz neuzmanīgi rīkoties ar uguni. Tieši tā vakar izcēlās pamatīga trauksme. Ceturtajā stāvā kāds vīrietis bija aizmidzis gultā ar degošu izsmēķi rokā.

Apkārtējie stāsta, ka aptuveni trīsdesmit gadus vecais vīrietis dzīvoklī bija viens. Kaimiņu skaļā klauvēšana pie durvīm viņu pamodināja. Izskrējis cauri istabām, vīrietis pats tika ārā no piedūmotā dzīvokļa. Mitekļa saimniece ugunsgrēka izcelšanās laikā nemaz nebija mājās. Kad ieradās ugunsdzēsēji, sākās vērienīgi evakuācijas darbi.

Četrdesmit pieci cilvēki bija spiesti evakuēties un pulcējās mājas pagalmā. Viens no iedzīvotājiem bija cietis un nodots mediķu aprūpē. Arī Valentīna paķēra savu kaķi un izskrēja pagalmā, cik ātri varēja.

Liesmu perēkļi tika likvidēti ātri. Mājas sētnieks stāsta, ka uzreiz sakopa ugunsgrēka sekas, lai apkārtējiem vairs nav jācieš no ciemiņa izraisītajām neērtībām.

Ap pieciem dienā ēkas iedzīvotāji varēja atgriezties mitekļos.