Komentāri

Tuvējo māju iedzīvotāji stāsta, ka “golfiņš” Keramikas ielas daudzdzīvokļu nama pagalmā bija jau paspējis pat ieaugt zālē. Nekustīgi tas tur nostāvējis vismaz no pagājušās ziemas, bet varbūt pat no pagājušā gada rudens, tāpēc tā aizdegšanās rada pamatotu jautājumu – vai tiešām tā bija nejaušība?

Vietējais iedzīvotājs Ivans pieļauj, ka šis braucamrīks piederējis kādam sirmam vīram no piecstāvu mājas, un jau iepriekš labu laiku nostāvējis blakus pagalmā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ivans
vietējais

Manuprāt, no turienes to aizvāca… Tāpēc, ka tur braukā ”ātrie”… Un cilvēks viņu pārlika uz šejieni. Man šķiet, ka viņam bija insults, un tas ir viņa ”golfiņš”.

Lai arī auto vienuviet atradies krietnu laika sprīdi, iepriekš tas nevienu nav traucējis un vismaz vizuāli nebija cietis no huligāniem. Diemžēl tad nākusi nakts no sestdienas uz svētdienu, kurā VW pilnībā iznīcināts. Arī par to vietējiem ir savs viedoklis.

Vladimirs
vietējais

Aizdedzināja… Simts procenti! No kā tad pati aizdegās?! Ja būtu kāds īssavienojums vai kas… Skaidrs, ka aizdedzināja. Gan jau puikas ko iemeta.

To, ka notikušais varētu nebūt nejaušība, raidījumam “Degpunktā” apstiprina arī kāds vīrs, kuram sestdienas naktī nav nācis miegs, un viņš nolēmis pie loga uzsmēķēt. Viņš pie “golfiņa” rosāmies manījis kādu jaunu vīrieti. Tā kā atnācējs nav neko ne lauzis, ne sitis, vīram uz brīdi pat iešāvusies prātā doma, ka tas pat varētu būt pats “golfiņa” saimnieks. Kungs uz mirkli pagājis malā no loga, taču tad pamanījis spilgtu uzliesmojumu. Iespējams, tas arī izskaidro šā spēkrata nosvilšanu…

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl