“Glābjas no ēkas degošās drēbēs”; ugunsgrēkā Juglā smagi cieš vīrietis

1 komentārs

Šausminošus brīžus nedēļas nogalē piedzīvoja Brīvības gatves iedzīvotāji Rīgā. Viņu kaimiņa māja dega atklātās liesmās, un tās saimnieks redzēts skrienam pa pagalmu ar degošu apģērbu.

Juglas iedzīvotāji sestdienas vakarā manīja melnu dūmu mākoni virs kādas privātmājas Brīvības gatvē. Cilvēki sastājās ap notikuma vietu un satraukti vēroja postošo ugunsgrēku. Ēkas saimnieks, aptuveni piecdesmit piecus gadus vecs vīrietis, pēkšņi izskrēja no degošā mitekļa, un kaimiņi stāsta, ka cietušā apģērbs bija liesmās.

“Astoņos gāju makšķerēt, puse ceļa bija nobloķēts. Man tur bija pazīstams ugunsdzēsējs, un teica, ka nav sapratis, kā viņš ārā ticis, tāpēc ka viņš jau dega uz ceļa. Re, te vēl bikses stāv,” stāsta cietušā vīrieša paziņa.

Mediķi nekavējoties steidza viņam palīgā un nogādāja ārstniecības iestādē, bet vietējos uztrauc ziņas, kas šodien saņemtas no slimnīcas. Vīrieša veselības stāvoklis esot smags.

“Viņš reanimācija guļ, bet it kā dzīvs. Kā man ugunsdzēsēji stāstīja, viņam ir 96% apdegumu,” stāsta paziņa.

Ēkas saimnieka paziņas apgalvo, ka vīrietis iekštelpās nesmēķē un ir apzinīgs, tāpēc, viņuprāt, ugunsgrēka izcelšanās iemesls nav neuzmanīgas rīcības dēļ. Nelaimes cēloņa versija, kas izskan no iedzīvotājiem, ir elektrības īssavienojums vecā ledusskapī.