Glābējiem no uguns posta izdevies paglābt kādu angāru Rīgā

Pievienot komentāru
Glābējiem no uguns posta izdevies paglābt kādu angāru Rīgā
EDIJS PĀLENS, LETA

Ceturtdien Rīgā atklātā teritorijā deguši dažādi sadzīves priekšmeti, metāllūžņi un citi kaudzē sakrauti priekšmeti, un ugunsdzēsējiem izdevies novērst uguns izplatīšanos uz blakus esošo angāru, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Par ugunsgrēku Dzirciema ielā ziņots ap plkst. 17.30. Tajā deguši kaudzē sakrauti priekšmeti 25 kvadrātmetru platībā. Īsi pēc plkst. 19.00 ugunsgrēks tika likvidēts.

Savukārt ceturtdienas pēcpusdienā Daugavpilī, Cietokšņa ielā degusi dārza māja pilnā platībā un malkas šķūnis 150 kvadrātmetru platībā. Plkst. 18.22 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Pagājušajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega atkritumi, dzīvojamās mājas jumts, sešos gadījumos sodrēji dzīvojamās mājas dūmvadā, sadzīves mantas garāžā, vieglā automašīna, četros gadījumos piededzis ēdiens, elektrolīnijas balsts stabs, šķūnis ar malku, nojume, elektrosadales skapis daudzstāvu mājas kāpņu telpā, sadzīves mantas uz balkona, neapsaimniekota ēka un kioska ārsiena.

Dienests kopumā saņēma 198 izsaukumus – 35 uz ugunsgrēku, tostarp astoņu kūlas ugunsgrēku dzēšanu, 143 uz glābšanas darbiem, bet 20 izsaukumi bija maldinājumi.