Gāzes noplūdes dēļ evakuēta dzīvojamā māja Ģertrūdes ielā

5 komentāri
Gāzes noplūdes dēļ evakuēta dzīvojamā māja Ģertrūdes ielā
Ilustratīvs foto. (EDIJS PĀLENS, LETA)

Otrdienas vakarā kādā dzīvojamā mājā Rīgā, Ģertrūdes ielā, konstatēta gāzes noplūde, apstiprināja Valsts policijā.

Gāzes noplūde konstatēta ēkas pagrabā. Policija no ēkas evakuējusi aptuveni 25 cilvēkus.

Patlaban notikuma vietā strādā atbildīgie dienesti, lai situāciju novērstu. Vienlaikus ir apturēta transportlīdzekļu kustība Ģertrūdes ielā posmā no Aleksandra Čaka ielas līdz Avotu ielai. Kā novēroja aģentūra LETA, šajā posmā patlaban ir aizliegta arī gājēju kustība. Notikuma vietā ir redzamas trīs policijas, trīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ekipāžas un viena mediķu brigāde.

Līdz situācijas novēršanai, VP aicina iedzīvotājus netuvoties notikuma vietai, kā arī izvēlēties citus braukšanas maršrutus, lai nokļūtu galamērķī.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Agrita Vītola aģentūrai LETA apstiprināja, ka notikuma vietā, pēc AS “Latvijas Gāzes” izsaukuma, ieradušies arī glābēji. “Patlaban dienesti strādā, lai konstatētu gāzes noplūdes avotus. Vienlaikus esam saņēmuši informāciju, ka gāzes koncentrācija sāk samazināties,” sacīja Vītola.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Arita Rudzīte aģentūrai LETA apstiprināja, ka notikuma vietā dežurē viena mediķu brigāde, taču nevienam cilvēkam ārstu palīdzība līdz šim nav bijusi nepieciešama.

5 komentāri